• Mercedes-Benz S-class 63 AMG 4Matic Long
  ціна: 79900 USD 
 • Mercedes-Benz CL 63 AMG
  ціна: 28900 USD 
 • Mercedes-Benz E-class 220CDI 4matic
  ціна: 45900 USD 
 • BMW 3-series 330i
  ціна: 37400 USD 
 • Ford F150 2.7 XLT 4x4 SuperCrew
  ціна: 27500 USD 
 • Nissan Tiida 1.6i MT
  ціна: 6500 USD 
 • BMW X3 xDrive 28i
  ціна: 25900 USD 
 • BMW 7-series 750Li xDrive M paket
  ціна: 54900 USD 
 • Aston Martin Vantage S V12 6.0
  ціна: 129900 USD 
 • Citroen C1 1.4 HDi
  ціна: 5300 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

Категорії
Фотогалерея

Послуги у МРЕВ ДАІ м.Львова

 Послуги з реєстрації  транспорту  у  МРЕВ  ДАІ 
     Компанія  «РІК-АВТО» надає  комплексні  послуги,  консультації  з реєстрації  та перереєстрації транспортних засобів (автомобілі, мототехніка) у відповідних державних органах та  інстанціях - МРЕВ (МРЕО, ВРЕР), ДАІ, в Центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів. Послуги надаються як для юридичних, так і для фізичних осіб, для іноземних представництв  (ГДІП компанії) і для нерезидентів України, відповідно до чинного Законодавства України, Транспортного права.  

   Звернувшись до нас за консультацією та допомогою, Ви отримуєте послугу «під ключ» - мінімальні зусилля з Вашого боку, і максимально чітке та ефективне виконання належних процедур з боку експертів і фахівців нашої Компанії. І все це в найкоротші терміни.
   Перелік послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів:
  1. Оформити договір купівлі продажу (
Довідка-рахунок на автомобіль та видача транзитних номерів);
  2. Нотаріальні послуги
;
  3. Послуги автострахування (обов’
язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, КАСКО,  Зелена карта);
  4. Послуги авто експертного бюро
;
  5. Консультації  по реєстрації автомобілів в МРЕВ, ДАІ в Центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів
;
  6.
Дублікати номерних знаків (дублікати, взамін втрачених або пошкоджених реєстраційних номерів; номерні знаки під американський стандарт; іменні та сувенірні номерні знаки).

   Великий досвід наших фахівців дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу та консультацію при вирішенні даних питань за доступними цінами.
    Ми цінуємо Ваш час!
    Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:  
   
Тел./факс: (032) 262 61 61 ;
   наші Адреси:
м.Львів, вул.Щирецька, б.36, м. Львів вул. Д. Апостола, б.11

   Довідка рахунок 2013  (справка-счет)
   Філія  №1 ТОВ «РІК АВТОЦЕНТР»  у  Центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів (ВРЕР)  м. Львова пропонує Вам комплекс послуг, пов'язаних з укладанням договорів купівлі-продажу автомобілів, мототехніки і інших видів транспорту на території Україні.

 
    Після прийняття змін до законодавчої бази України і прийняття Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" № 2275-17, продаж  автомобіля за нотаріальним Договором купівлі-продажу стала дорогою. Разом з цією зміною зник і шанс заощадити на податках з доходів фізичних осіб - у даному випадку - це 15% від вартості автомобіля. З тих пір, питання про те, як продати автомобіль стає все більш і більш актуальним і цікавим.
  Зараз законодавство України пропонує такі варіанти оформлення купівлі-продажу транспортних засобів:
   - Нотаріальний Договір купівлі-продажу;
   - Оформлення Довідки-рахунок, яка виписується комісійним магазином, або автосалоном, які мають відповідний дозвіл від Департаменту ДАІ в Україні.
   З метою мінімізації витрат, ми рекомендуємо Вам здійснити дану операцію за допомогою оформлення
Довідки-рахунок
  Наші досвідчені працівники допоможуть Вам у оформленні
Довідки-рахуно


             

 Оформлення купівлі-продажу автомобіля відбувається наступним чином:
 - Проводиться пошук
Покупця і узгоджується час проведення операції;
 - За допомогою нашої Компанії або самостійно Ви знімаєте автомобіль з обліку;
 - Після визначення ціни на транспортний засіб  між Продавцем і Покупцем, відбувається процес оформлення
Довідки-рахунку на ім'я Покупця.

 Потрібно зазначити, що відповідно до статті 173 Податкового кодексу України Дохід від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче оціночної вартості цього об’єкта, визначеної згідно із Законом.
 Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 Податкового Кодексу, а саме 5%


 
Покупцю видається Довідка-рахунок. Новий Власник ставить автомобіль на облік на підставі Довідки-рахунок, протягом 10 діб з моменту придбання. Для того, щоб Довідка- рахунок на купівлю транспортного засобу була належним чином оформлена, необхідні наступні документи:

    Для фізичних осіб:
    Продавець:

  ● Паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  ● Свідоцтво про реєстрацію (техпаспорт) транспортного засобу, знятого з обліку в
Центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, МРЕВ, ДАІ (з відміткою всередині), облікова картка;
  ● У випадку, якщо оформлена генеральна Довіреність на керування автомобілем - оригінал документа або нотаріально завірена копія;

  ●  Звіт, про визначення оціночної вартості транспортного засобу;
    Покупець:
   ● Паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру;

   
Для юридичних осіб:
 
   Продавець:

 •   Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 •   Довідка про взяття на облік платника податків;
 •   Довідка з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
 •   Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість;
 •   Статут підприємства;
 •   Протокол зборів Засновників Підприємства про продаж транспортного засобу;
 •   Наказ про продаж транспортного засобу;
 •   Довіреність на фізичну особу (представника Підприємства) на здійснення продажу від імені юридичної особи,  на фірмовому бланку підписана і завірена мокрою печаткою, із зазначенням номера кузова і марки автомобіля;
 •   Паспорта та ІНН представника юридичної особи;
 •   Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт автомобіля), знятого з обліку в МРЕВ, ДАІ (з відміткою всередині);
 •   Звіт, про визначення оціночної вартості транспортного засобу;

 

    Покупець:

 •  Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 •  Довідка про взяття на облік платника податків
 •  Довідка з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України
 •  Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість
 •  Статут підприємства
 •  Протокол зборів Засновників Підприємства про купівлю транспортного засобу
 •  Наказ про купівлю транспортного засобу;
 •  Довіреність на фізичну особу (представника Підприємства) на здійснення купівлі від імені юридичної особи,  на фірмовому бланку підписана і завірена мокрою  печаткою, із зазначенням номера кузова і марки автомобіля;
 •  Паспорта та ІНН представника юридичної особи;

У разі якщо стороною договору купівлі-продажу об'єкта рухомого майна є юридична особа чи фізична особа - підприємець, така особа вважається податковим агентом платника податку та зобов'язана виконати всі визначені цим розділом функції податкового агента. При цьому податковий агент утримує податок за ставками, визначеними відповідно до пунктів 173.1 або 173.2 цієї статті з урахуванням інформації про черговість продажу рухомого майна, зазначеної платником податку у договорі купівлі-продажу чи в окремій заяві.

Звертаємо Вашу увагу, що Постановою № 210 від 06.06.2013р. НБУ обмежив розрахунки готівкою, тому з 01.09.2013 р. готівкові розрахунки між фізичною особою та підприємством (підприємцем) за товари (роботи, послуги) не мають перевищувати 150000 гривень!!!

Згідно з підпунктом 191.1.4 пункту 191.1 статті 19 і підпунктом 20.1.10 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України контроль за додержанням порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги) здійснюють органи Міністерства доходів і зборів України.

Комісійний магазин «Рік-Автоцентр» розрахунок за транспортний засіб проводить шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Комітента. Платежі за даним Договором здійснюються у національній валюті України.

  Великий досвід наших фахівців з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу та консультацію при вирішенні даних питань за доступними цінами.
 Ми цінуємо Ваш час!
   Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:
   Тел./факс:   (032) 262 61 61 ;
   наші Адреси: м.Львів, вул.Щирецька, б.36, м. Львів вул. Д. Апостола, б.11
====================================================================

    Експертна оцінка транспорту
 
Cуб’єкт оціночної діяльності  Софінський Р. В.  надає послуги по здійсненню визначення оціночної вартості рухомого майна (автомобілі, мотоцикли, спецтехніка тощо) у місті Львові та на всій території Україні.

 Незалежна експертна оцінка Вашого транспортного засобу дає Вам об'єктивну інформацію про вартість даного ТЗ. Експертна оцінка допомагає Вам точно визначити ринкову вартість, і в свою чергу, допомагає при перереєстрації ТЗ в органах ДАІ, MРЕО (ВРЕР) в Центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів.  Експертний висновок надається у формі письмового звіту відповідно до "Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів" Затверджена наказом Міністерства Юстиції України, Фонду державного майна України за № 1335/5/1159 від 24.07.2009 року. Зареєстровано в М.Ю.України 04.08.2009р. за № 724/16740.  Відповідно вимог закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні" від 12.09.2001 р., а також національних та міжнародних стандартів оцінки.
   Найчастіше оцінка вартості автомобіля необхідна:

   Юридичним особам для цілей оподаткування відповідно до статті 173 Податкового кодексу України та інших актів законодавства:
  - при оформленні договору купівлі-продажу транспортного засобу;
  - при злитті або розділі підприємств;
  - для списання транспортного засобу з балансу підприємства;
  - для фінансового менеджменту;
  - для внесення транспортних засобів в статутний капітал підприємства.

   Фізичним особам для цілей оподаткування відповідно до статті 173 Податкового кодексу України та інших актів законодавства:
  - при оформленні договору купівлі-продажу транспортного засобу;
  - для відшкодування збитків при ДТП для страхової компанії або третіх осіб;
  - для визначення заставної вартості автомобіля при отриманні кредиту;
  - при розподілі майна між подружжям при розлученні;
  - для нотаріального оформлення автомобіля залишеного у спадок.
   

Для оформлення експертної оцінки ТЗ необхідні наступні документи:

Юридична особа:

 - Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 -  Оригінал паспорта представника юридичної особи;
 -  Довіреність від юридичної особи, підписана і завірена мокрою печаткою (на фірмовому бланку компанії із зазначенням марки автомобіля, номера кузова, текст довіреності у вільній формі)
;

- Свідоцтво про реєстрацію (техпаспорт) автомобіля або іншого транспортного засобу.


Фізична особа:
  - Оригінал паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  - Свідоцтво про реєстрацію (техпаспорт) автомобіля або іншого транспортного засобу.
   
Повідомляємо, що  з 1 листопада 2013 р. використовуються звіти про оцінку, що проведена відповідно до Порядку  проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 231, із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 501 від 01.08.2013р.

Цей Порядок є обов’язковим для застосування під час проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

Оформити експертну оцінку Вашого ТЗ (автомобіля, мотоцикла, спецтехніки тощо) можна у наших офісах за адресами: м.Львів, вул.Щирецька, б.36, м.Львів, вул.Д.Апостола, б.11,  або ж домовиться про виїзд нашого фахівця до Вас.

  Великий досвід наших фахівців дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу та консультацію при вирішенні даних питань за доступними цінами.  Ми цінуємо Ваш час!
   Отримати консультацію і замовити дану послугу Ви можете за телефонами:      
   Тел./факс:   (032) 262 61 61 ;
====================================================================Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.