• Tesla Model X 90D AWD
  ціна: 56900 USD 
 • Land Rover Range Rover 5.0i Autobiography
  ціна: 27900 USD 
 • Nissan Qashqai 2.0i AT
  ціна: 10800 USD 
 • Tesla Model S 90D AWD
  ціна: 51900 USD 
 • Audi Q5 2.0 TFSI quattro
  ціна: 38500 USD 
 • FIAT Punto Evo 1.4i MT
  ціна: 6500 USD 
 • Mercedes-Benz GLA 250i 4matic
  ціна: 22900 USD 
 • Subaru Outback 2.0 TD
  ціна: 13400 USD 
 • Jeep Renegade 2.4 4WD
  ціна: 14900 USD 
 • Volkswagen Jetta 2.0 TSI GLI
  ціна: 10900 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

Категорії
Фотогалерея

Оформлення "Європротоколу"       79071, м. Львів, вул. Щирецька 36, тел. 0800305888, е-mail: rikauto.avarcom@gmail.com

У минулому році тільки на території нашої країни було зареєстровано більше 100 000 дорожньо-транспортних пригод. Щодня, сідаючи за кермо свого автомобіля, мільйони водіїв ризикують стати непрямими або, що ще гірше, безпосередніми учасниками аварій.

На жаль, кількість скоєних ДТП збільшується пропорційно зростанню числа автомобілів, яких стає все більше. А між тим, якість доріг (так само як і їх кількість), м'яко кажучи, не радує.

Введення обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ) був покликаний полегшити ситуацію, що склалася на дорогах. В ідеалі поліс ОСАЦВ являє собою «наперед сплачену» провину автовласника, який скоїв ДТП. А 19 вересня 2011 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування», що приніс водіям нашої країни «Європротокол».

«Європротокол» – спеціальний бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії, потім надається страховику та стає підставою для виплати страхового відшкодування потерпілим у ДТП.

Бланк «Європротоколу» видається автовласнику безкоштовно під час укладення договору обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. У разі втрати або використання бланку «Європротоколу», новий бланк видається страховиком безоплатно на підставі письмової заяви.

Переваги від запровадження «Європротоколу» очевидні. Більшість ДТП, особливо у великих містах, є незначними, і розмір збитків, при таких ДТП, залишається мінімальним. Водію, з вини якого сталася ДТП, якщо сума збитків невелика, простіше заповнити «Європротокол» на місці аварії. В разі оформлення ДТП за «Європротоколом», особа, винна у скоєнні цього ДТП, звільняється від адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. В свою чергу, водій, що є потерпілим у ДТП, при складанні бланку «Європротоколу», отримає відшкодування збитку в дещо простіший спосіб і коротший термін, ніж при оформленні ДТП працівниками ДАІ. «Чому?», запитаєте Ви. Тому що, коли водії-учасники ДТП погоджуються на оформлення ДТП без працівників ДАІ, тобто за «Європротоколом», їм не потрібно чекати судового рішення. А все тому, що водій винуватець ДТП визнає свою провину, а водій – потерпілий у ДТП, немає ніяких зауважень, що є умовою укладання бланку.

Нажаль «Європротокол» не є панацеєю, і скористатися цим бланком можна не у всіх ДТП. При оформленні «Європротоколу» сума виплат є обмеженою, і на сьогодні становить 25 тис. грн. На місці ДТП часто важко оцінити вартість пошкоджень і відповідно чи можна використати «Європротокол» в такій ситуації. Заповнити «Європротокол» можна при ДТП за участі лише двох учасників, за умови що не завдано шкоди іншим обєктам ( об’єктам дорожнього сервісу, дорожнім знакам тощо), та за відсутності будь-якої шкоди здоров’ю.

Донедавна скористатися «Європротоколом» в Україні і отримати відшкодування, за наявності КАСКО, було не можливо, проте, останнім часом, все більше страхових компаній скасовують ці обмеження.

При ДТП, яке можна оформити за «Європротоколом» – оформляйте. Створюйте практику самі, будьте більш цивілізовані і грамотні. Економте час, як свій так і чужий. Не бійтесь заповняти бланк «Європротоколу» В крайньому випадку, якщо навіть зіпсуєте бланк, у другого учасника він теж є.

Ну і на сам кінець, якщо Ви все ж сумніваєтесь чи зможете заповнити бланк «Європротоколу» правильно, слід нагадати, що зараз є не мало служб, котрі допомагають заповнити «Європротокол» при ДТП. Працівники служби нададуть консультацію як правильно оформити бланк, розкажуть як проходять виплати по «Європротоколу».

Однією з таких служб є аварійний комісар компанії «Рік-автотранс». Компанія пропонує послуги незалежного аварійного комісара - особи, яка з'ясовує причини настання страхового випадку та визначає розмір збитків. Наш комісар надасть консультацію щодо належного оформлення «Європротоколу», проведе роз’ярення щодо обставин ДТП, допоможе визначити вартість відновлювальних та ремонтних робіт.

Скористатись цими послугами Ви можете у будь який час, зателефонувавши на безкоштовний телефон гарячої лінії:  0 800 305 888

 

Контактні дані:

вул. Щирецька, 36, м. Львів.

Телефон гарячої лінії: 0-800-305-888

Е-mаil: rikauto.avarcom@gmail.com


        79071, м. Львів, вул. Щирецька 36, тел. 0800305888, е-mail: rikauto.avarcom@gmail.com 


Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.