• Toyota Land Cruiser Prado 4.0i AWD
  ціна: 42500 USD 
 • Volkswagen Caravelle T5 2.0 TDI Long MT
  ціна: 16900 USD 
 • Kawasaki Vulcan VN900 Custom
  ціна: 7600 USD 
 • Ford F150 Lariat 3.5i
  ціна: 46900 USD 
 • BMW X6 xDrive 30d
  ціна: 45900 USD 
 • Toyota Avalon 3.5i
  ціна: 17900 USD 
 • BMW 6-series 640d Gran Coupe
  ціна: 46900 USD 
 • Hyundai Santa Fe 2.2CRDI MT 4WD
  ціна: 11400 USD 
 • BMW 5-series 550i xDrive
  ціна: 18400 USD 
 • Mercedes-Benz GL 350 CDI 4MATIC
  ціна: 23300 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

Категорії
Фотогалерея

Про нас

        
    Діагностика та ремонт автомобілів  BMW та  PORSCHE
   Вже більше 5-ти років ми успішно обслуговуємо і ремонтуємо автомобілі BMW різних років випуску, а однією з найбільш поширених і добре освоєних нами робіт є ремонт двигунів BMW.
   При ремонті автомобілів та їх агрегатів ми використовуємо переважно оригінальні деталі та запасні частини, велика база постачальників запасних частин дозволяє нам здійснювати ремонт автомобілів BMW в мінімальні терміни.

   Наші основні послуги та роботи:
  • Ремонт автомобілів BMW 
  • Ремонт ходової частини
  • Капремонт двигуна BMW
  • Ремонт блоків циліндрів BMW
  • Заміна ременів і ланцюгів ГРМ на автомобілях BMW
  • Аргоно-дугове зварювання БЦ і ГБЦ BMW
  • Ремонт АКПП
  • Повна діагностика електросистем
  • Відновлення автомобіля після ДТП

    Швидко
  Ми знаємо, що автомобіль для Вас не просто розкіш, це ще й необхідний засіб пересування, без якого довгий час Вам просто не обійтися. Тому тільки в BMW сервісі проводяться всі необхідні роботи по ремонту двигуна Вашого авто оперативно. BMW сервіс вже не перший рік працює на ринку автомобільного ремонту, а тому на нашому боці величезний досвід і професіоналізм. Тепер для Вас не буде величезною проблемою провести капітальний ремонт або відновити блок керування двигуном.
    Якісно
  Пропонуємо Вам скористатися нашими послугами тільки тому, що ми проводимо їх особливо ретельно і якісно. Ми відповідаємо за кожну проведену роботу, а тому Ви з повною упевненістю можете довірити нам: проведення капремонту двигуна автомобіля, ремонт дизельного двигуна, ремонт блоку двигуна, ремонт ходової частини та інші несправності Вашого авто.
    Професійно
 BMW сервіс - це завжди професійно виконаний ремонт двигуна автомобіля, проведення діагностики електронних блоків управління - тому, що ми у своїй роботі використовуємо високоякісні матеріали, першокласне обладнання та найдосвідченіших фахівців. Але про все по порядку.
    Витратні матеріали
  Завжди в наявності в наших ремонтних майстернях всі необхідні запчастини для ремонту ходової  та двигунів BMW. Крім того, при ремонті ми використовуємо тільки якісні мастильні та інші матеріали, які вже давно зуміли підкорити автомобільний світ.
    Обладнання
  Ремонтні цехи BMW сервісу - це завжди першокласні спеціальні верстати і обладнання західних і вітчизняних виробників для проведення необхідних ремонтних робіт, будь то розбирання вузлів або відновлення агрегатів. Всі виміри і підбори проводяться тільки високоточним обладнанням, що дозволяє уникнути грубих помилок і недоліків.
     Фахівці
  У BMW сервісі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знають все про технології проведення ремонту двигунів. Кожен наш співробітник швидко і грамотно зможе провести необхідний ремонт, ходової та двигунів BMW. Кожному етапу ремонту ми приділяємо особливу увагу, щоб уникнути помилок і неточностей при проведенні робіт.
     Дешево
  Ми дорожимо кожним своїм клієнтом, а тому завжди дбаємо про нього і йдемо йому назустріч. Це стосується не тільки оперативного проведення ремонту автомобіля, а й вартості всіх робіт. Ми намагаємося дотримуватися гнучкої цінової політики, що дозволяє нашим клієнтам економити, не втрачаючи в якості.
     Гарантовано
  На всі види ремонтних робіт ми даємо гарантію, що дозволяє Вам зайвий раз переконатися в правильності Вашого вибору і бути впевненим, що Ваше авто в надійних руках.

  Ви завжди можете зателефонувати нашим фахівцям за телефонами, вказаними в розділі з контактною інформацією, ми працюємо як з  фізичними так і з юридичними особами.
  Відремонтувавши одного разу автомобіль в нашому сервісі Ви стаєте постійним клієнтом і користуєтеся всіма перевагами постійного клієнта.
  Більшість наших клієнтів уже багато років довіряють нам обслуговування своїх автомобілів, і ми пишаємося тим, що ніколи їх не підводимо!

 Особливо хочемо відзначити, що для Вашої зручності всі роботи проводяться за попереднім записом, які  Ви можете здійснити
 за телефонами:
роб. (032) 295 25 90 ; моб: (068) 110 44 59 ; (097) 545 64 21.

   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      © BMW SERVICE       сайт: http://autopower.lviv.ua/ 
   ==================================================             

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.