• Mercedes-Benz ML 350 BlueEFFICIENCY
  ціна: 39999 USD 
 • BMW X5 xDrive40d
  ціна: 73100 USD 
 • DAF XF 105.460
  ціна: 18900 USD 
 • Mercedes-Benz B-class 180 CDI AT
  ціна: 21900 USD 
 • Mercedes-Benz ATEGO 1023
  ціна: 77800 USD 
 • Suzuki Boulevard M109R
  ціна: 9990 USD 
 • Audi A6 2.0 TDI S-line
  ціна: 27500 USD 
 • Honda CR-V 2,0i AT
  ціна: 14800 USD 
 • Mercedes-Benz E-class 250CDI 4Matic Avantgarde
  ціна: 31000 USD 
 • Lexus RX 350 3.5i AWD Luxury+
  ціна: 34900 USD 

Автовикуп:  (099) 643 44 00

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Suzuki


   Історія  Suzuki  (Сузукі).
  «Сузукі»  (Suzuki Motor Co. Ltd.),  Японська компанія, що спеціалізується на виробництві малолітражних і компактних автомобілів підвищеної прохідності. Штаб-квартира знаходиться в Хамамацу. До 2001 року третина акцій належить концерну «Дженерал Моторс».

  Компанія Suzuki була заснована Michio Suzuki  (Мачио Сузукі) в невеликому селі Хамамутсу на узбережжі Японії в 1920 і займалася виробництвом ткацьких верстатів. Проект по створенню маленького автомобіля був початий в 1937, і до 1939 декілька компактних автомобілів дослідного зразка було закінчено. Розвиток проекту був припинений, коли уряд оголосив, що цивільні легкові автомобілі є "неістотним товаром" і Сузуки наказав зупинити виробництво.

  По закінченні війни погляд Судзукі знову звернувся до автомобілестроенію. В результаті був створений моторизований велосипед, названий Power Free. Розроблений, щоб бути недорогим і простим в споруді і обслуговуванні Power Free був оснащений 36 куб. см. двотактним двигуном. Безпрецедентна особливість була в Two-sprocket системі механізму, яка дозволяла людині за допомогою педалей допомагати двигуну, або роз'єднати педалі і пересуватися тільки за допомогою двигуна.

  До 1954  Сузуки проводив 6000 мотоциклів в місяць і змінив назву компанії на Suzuki Motor Co., Ltd. Після успіху перших мотоциклів, Suzuki створив свій перший автомобіль: 1955 Suzulight. Автомобіль включав радикальні нововведення, такі як передній і повний привід, незалежну підвіску і рульовий механізм типу шестерня-рейка. Чотирма десятиліттями пізніше ці особливості стали стандартом на автомобілях у всьому світі.

  1967 Представлено нове покоління передньопривідних моделей Fronte-360. Автомобілі оснащувалися 2-цілінровим двигуном потужністю 30 л. с.

  Кінець 70-х рр.. ознаменувався появою оригінального повноприводного мікроавтомобіля Jimny, оснащеного 3-циліндровими моторами об'ємом 539 і 797 куб. см. Вдосконалений варіант Jimny серії "SJ410" представлений в 1981. Автомобіль впродовж ряду років експортувався в багато країн.

  У 1977 Suzuki узявся за виготовлення двигунів для моторних човнів. До 1980-х Suzuki продавав повну лінію двотактних двигунів, в межах від скромних 2 л.с. до могутніх 225 л. с. Попутно Suzuki представив ряд великих технологічних досягнень: комп'ютерне управління двигуном, що забезпечує оптимальні режими роботи двигуна. Suzuki - перша компанія, яка дала трирічну обмежену гарантію - найдовшу небудь пропоновану для морських двигунів.

  У 1981 була випущена перша модель Alto. Для європейського ринку машина оснащена однолітровим 4-циліндровим двигуном потужністю 54 к.с. На замовлення машина проводиться з п'ятиступінчастою коробкою передач або з триступеневої автоматичною. З осені 1994 ця модель робиться в Індії. Щоб привернути купівельний попит 5-дверний хетчбек продається за ціною 3-дверного.

  З 1982 освоєно виробництво нового покоління мікроавтомобілей Fronte / Alto / Cervo  з  2 -, 3 - і 5-дверними кузовами і 3-циліндровими моторами потужністю 29-40 л. с.

  У 1983 році на ринок випускається легковий автомобіль Cultus (Swift) з літровим двигуном. Машини моделі Swift випускаються для європейського ринку в Угорщині на підприємстві Suzuki. Випуск Swift помітно скорочений і тепер проводяться тільки 3 - і 5-дверні хетчбеки у варіантах GLS і GC з економічним 1,0-літровим мотором потужністю 53 к.с.

  У 1985,  Suzuki зробив великий прорив, представивши автомобільній лінію в США. Протягом 30 років, Suzuki створив репутацію Японії як виробника всесвітньо відомих маленьких автомобілів. Suzuki випустив на американський ринок модель з повнопривідною трансмісією 4WD Samurai. Suzuki Samurai були розхапані сотнями тисяч американців, хто хотіли спортивні і практичні засоби пересування.

  У 1988 році з'явилася така відома модель Suzuki, як Escudo  (Vitara), що оснащувалася 1,6-літровим двигуном потужністю 95 к.с. і повним приводом. Модель Vitara відрізняється різноманіттям назв і виконань. У США машина відома як Geo Tracker, в Японії - як Escudo. Автомобіль випускається з трьох-або п'ятидверним кузовами, з м'яким або жорстким верхом. Проводиться також дліннобазний п'ятидверний «універсал» Vitara Long, який оснащується типом двигуна за бажанням клієнта.

  1990-і роки почалися із зміни назви компанії на Suzuki Motor Corporation. Модельний ряд оновився і розширився: у 1991 році почався випуск маленького 2-місцевого автомобіля Cappuccino.

  У 1993 появу моделі Wagon R, початок виробництва і продажів в Єгипті, підписання контракту про відкриття спільного підприємства в Китаї, відкриття заводу в Угорщині. У наступному, 1994 року загальна кількість випущених в Японії автомобілів досягла 10 мільйонів.

  У 1995 році вийшли нові моделі - субкомпактний легковий автомобіль Baleno, X-90, побудований на шасі Vitara, а також велосипед з електроприводом LOVE. У США почалися продажі моделі Metro під маркою Geo.

  1997 рік - поява моделі Wagon R Wide (Wagon R +) - однолітровим субкомпактного автомобіля, що продавався кількістю близько 250000 одиниць в рік. У Європі початок продажів Metro під маркою Chevrolet.

  Презентація моделі Gran Vitara, оснащеної двигунами 1,6-2,5 л і потужністю 107-160 л. з відбулося в 1997 р.

  1998 рік - моделі Kei і Grand Vitara (для закордонних ринків), 1999 рік - 7-місцевий Every +. Загальна кількість випущених до 1999 року мотоциклів досягла 40 мільйонів. У тому ж 1999 році було підписано ділову угоду з Fuji Heavy Industries.

  До 2000 року Suzuki досягла 12-го місця серед автовиробників світу з величиною продажів близько 1,8 мільйонів одиниць в рік. Відзначивши свою 80-у річницю, компанія змінила президента (їм став Масао Тода), заснувала фонд освіти і культури, випустила на ринок нові моделі - Wagon R Solio і Grand Escudo.

  А в 2001 році на американський ринок вийшла нова модель - 7-місцевий позашляховик XL-7, найбільший за розмірами автомобіль Suzuki. У Японії ж були представлені легковий Aerio з двигуном 1,5 л, Aerio Sedan, 7-місцевий Every Landy з двигуном 1,3 л, а також міні-кар MR Wagon. Компанія відмовилася від використання свинцю при забарвленні автомобілів і мотоциклів. Крім автомобільній продукції, були випущені нові моделі мотоциклів - великий 1,2-літровий GS1200SS, 400-кубовий Intruder Classic в американському стилі, GSX1400 та інші. Був анонсований продукт спільної роботи Suzuki і General Motors - Chevrolet Cruze, а також досягнуті угоди з Kawasaki і Nissan.

  2002 рік - поява моделі Jimny Sierra, міні-кара Alto Lapin, початок експорту Chevrolet Cruze.

  З маленької групи талановитих інженерів, що розробляють ткацькі верстати, Suzuki виросла у всесвітню компанію чисельністю майже 15 000 чоловік, які створюють і поширюють вироби більш ніж в 170 країнах.

  Інтернет сайт: www.globalsuzuki.com
======================================================
​  Засновником компанії Suzuki  є  Мічіо Сузукі. Для її створення він вибрав невелике село Хамаматсу, яка розташовувалася на узбережжі Японії. Сталося це в 1909 році. Метою створення цієї компанії було конструювання ткацькі верстати, які були б зручніше, ніж існуючі. Протягом найближчих трьох десятиліть компанія випустила величезну кількість різних моделей. Серед них були навіть такі екземпляри, які перевершували лідируючі в той час моделі Британії та Голландії.

  Мічіо Сузукі розумів, що, незважаючи на популярність його продукції, він повинен спробувати розвивати компанію в іншому напрямку. Зрозумівши за результатами досліджень, що користується попитом, він починає випускати невеликі автомобілі. До такого рішення він дійшов у 1937 році, відразу ж розпочавши здійснювати свій перший проект. А вже через два роки, в 1939 році, він продемонстрував кілька дослідних зразків. Перешкодило розвиткові даної ідеї уряд, зробивши заяву про те, що легкові автомобілі для цивільних - це несуттєвий товар.

  У 1945, переживши війну, Мічіо Сузукі знову продовжує випускати ткацькі верстати. В ті часи компанії катастрофічно не вистачає матеріалів. Крім цього попит на дану продукцію не є стабільним. Ці два фактори так і не дають компанії Сузукі досягти того рівня виробництва, який був у довоєнні роки. Щоб зберегти компанію, її засновник змушений у терміновому порядку змінити спеціалізацію. Так компанія починає випускати продукцію, в якій був попит на той момент. Це був і інвентар для сільськогосподарських робіт, і інструменти для ферм, і музичні інструменти, і нагрівачі. З 1946 року він знову може повернутися до ткацьких верстатів, оскільки отримує замовлення від американського уряду. Це замовлення зміцнюють добробут Мічіо Сузукі. Також він підписує вигідні договори з текстильними підприємствами країни. Але в 1951 році несподівано відбувається падіння бавовняного ринку.

  І знову у Мічіо Сузукі з'являються проблеми з попитом на ткацькі верстати, які змушують його повернутися до думок про легкових автомобілях. Він приймає рішення створити новий вид автомобіля. Так з'являється велосипед з мотором, який отримує назву Power Free.

  Через деякий час даний велосипед оснащується новою коробкою передач, яка має дві швидкості. Також на нього встановлюється новий двигун, обсяг якого становить 60 кубічних сантиметрів. Вже до 1954 року кількість мотоциклів, вироблених в місяць, досягає 6000 штук. А Мічіо Сузукі перейменовує свою компанію в Suzuki Motor Co., Ltd.

  Коли успіх грунтовно закріпився за мотоциклами, Сузукі вирішується створити перший автомобіль. Так, в 1955 році був проведений Suzulight. Дана модель оснащена рядом нововведень. До них відносяться повний і передній привід, незалежна підвіска. Лише через 40 років дані новинки стають стандартом для машин всього світу.

  У 1961 році компанія Suzuki закінчується будівництво нової фабрики Тайокава. У цьому ж році починають продаватися вантажівки Suzulight Carry.

  У 1963 році в місті Лос-Анджелесі відкривається представництво компанії. На американський ринок Suzuki виходить, демонструючи свої нові моделі мотоциклів. Успіх прийшов дуже швидко, оскільки мотоцикли відрізнялися високим рівнем надійності і порівняно низькою ціною.

  У 1973 році компанія Suzuki відкриває чергове своє представництво. Цього разу в Канаді. У 1974 році з'являється філія в Індонезії, а в 1975 завод по збірці продукції Suzuki будується на Філіппінах.

  Починаючи з 1977 року, компанія розширює ряд своєї продукції. Вперше в історії вона виробляє двигуни для моторних човнів. У 1980 році вже ведуться продажі двотактних двигунів, потужність яких найрізноманітніша: від 2 до 225 кінських сил.

  На початку 80-х років за Suzuki закріплюється слава виробника потужних, надійних і швидкісних дорожніх автомобілів. У 1981 між компаніями Suzuki, GM і Isuzu було підписано угоду. Через рік після цього Suzuki приступає до виробництва всюдиходів. Рік за роком у всьому світі з'являються філії даного концерну. Індія, Нова Зеландія, Німеччина, Франція і цілий ряд інших країн.

  В кінці 80-х років компанія відзначає експорт двох мільйонів автомобілів за весь час свого існування. 1988 ознаменовивается запуском в серійне виробництво автомобіля Escudo, який мав повний привід, двигун в 95 кінських сил і об'ємом в 1.6 літра.

  У 1990 році компанія отримує нову назву Suzuki Motor Corporation.
  У компанії на поточний момент працює понад 15000 чоловік, її продукція користується попитом в 190 країнах світу, а кількість продаваних у світі продукції складає 1.6 мільйон машин і стільки ж мотоциклів.,​ 
детально
Suzuki Boulevard M109R

Рік випуску : 2007

Тип кузова : Мототехніка

Об'єм двигуна : 1.8 л.

Двигун : Бензиновий

Тип КПП : Механічна

Потужність : 125 к.с.

Пробіг : 14100миль

Тип приводу : Задній

Колір : білий

269000 UAH
9990 $ / 9280

269000 грн.
9990 $
9280
Детальна інформація

Додати коментар
в наявності
Suzuki Grand Vitara 2.4i AT

Рік випуску : 2008

Тип кузова : Кросовер

Об'єм двигуна : 2.4 л.

Двигун : Бензиновий

Тип КПП : Автоматична

Потужність : 169 к.с.

Пробіг : 185642км

Тип приводу : Повний

Колір : синій

329000 UAH
12200 $ / 11340

329000 грн.
12200 $
11340
Детальна інформація

Додати коментар
в наявності
Suzuki GSX 650F

Рік випуску : 2008

Тип кузова : Мототехніка

Об'єм двигуна : 0.66 л.

Двигун : Бензиновий

Тип КПП : Механічна

Потужність : 86 к.с.

Пробіг : 55770км

Тип приводу : Задній

Колір : чорний

156000 UAH
5800 $ / 5390

156000 грн.
5800 $
5390
Детальна інформація

Додати коментар
в наявності
Suzuki Jimny 1.3AT 4WD

Рік випуску : 2006

Тип кузова : Позашляховик

Об'єм двигуна : 1.3 л.

Двигун : Бензиновий

Тип КПП : Автоматична

Потужність : 85 к.с.

Пробіг : 168000км

Тип приводу : Повний

Колір : бежевий

240000 UAH
8900 $ / 8270

240000 грн.
8900 $
8270
Детальна інформація

Додати коментар
в наявності
Suzuki GSX R600

Рік випуску : 2012

Тип кузова : Мототехніка

Об'єм двигуна : 599 л.

Двигун : Бензиновий

Тип КПП : Механічна

Потужність : 124 к.с.

Пробіг : 8300км

Тип приводу : Ланцюг

Колір : синій

232000 UAH
8600 $ / 7990

232000 грн.
8600 $
7990
Детальна інформація

Додати коментар
в наявності

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.