• Mercedes-Benz S-class 63 AMG 4Matic Long
  ціна: 79900 USD 
 • Mercedes-Benz CL 63 AMG
  ціна: 28900 USD 
 • Mercedes-Benz E-class 220CDI 4matic
  ціна: 45900 USD 
 • BMW 3-series 330i
  ціна: 37400 USD 
 • Ford F150 2.7 XLT 4x4 SuperCrew
  ціна: 27500 USD 
 • Nissan Tiida 1.6i MT
  ціна: 6500 USD 
 • BMW X3 xDrive 28i
  ціна: 25900 USD 
 • BMW 7-series 750Li xDrive M paket
  ціна: 54900 USD 
 • Aston Martin Vantage S V12 6.0
  ціна: 129900 USD 
 • Citroen C1 1.4 HDi
  ціна: 5300 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

 
Показати всі моделі і бренди

Купити SsangYong


  Південнокорейський автомобільний концерн під назвою Ssang Yong виник у 1954 році. Компанія була заснована з ім'ям Ha Donghwan Motor. На початку свого існування фірма спеціалізувалася на виробництві автомобілів Jeep, які призначалися для американської армії. У силу того, що південна і північна частина країни мали між собою конфлікт, це позитивно позначилося на зростанні і розвитку компанії Ssang Yong. Їх військова продукція завжди була затребувана. Крім того, що компанія займалася виробництвом техніки, вона також випускала комерційні автомобілі. Це були автобуси, вантажівки і різна спеціальна техніка. Вперше експорт комерційних машин був здійснений в 1967 році, коли компанія продала В'єтнаму автобус.

  З 1974 року компанія Ha Donghwan Motor стає співвласником фірми Shinjin jeep Motor Co. У цьому ж році стартує робота над створенням нових позашляховиків.

  Через два роки компанія перейменовується в Dong-А Motor.  У 1979 році завершується будівництво нового заводу компанії, що відбувалося в місті Пьонтек. Над просуванням продукції в інших країнах велася дуже серйозна і активна робота, яка вже в 1984 році дала свої плоди у вигляді експорту автобусів до Лівії. І в 1984 році компанія знаходить сучасна назва Ssang Yong.

  Ключовим роком в роботі компанії вважається 1986. У цьому році компанія Ssang Yong купує концерн Keohwa Motors. Остання виробляла позашляховики, які відомі у світі під брендом Korando. Через два роки після покупки даного підприємства, компанія Ssang Yong випускає позашляховик, який відрізнявся компактністю і повним приводом. Новинка одержала назву Korando Family. Основою для створення цієї машини послужив Isuzu Trooper. Починаючи з 1988 року і по цей день, компанія Ssang Yong - заслужено визнаний лідер з виробництва повнопривідних авто серед усіх корейських виробників.

  1988 також ознаменовивается покупкою британської компанії Panther. А в 1991 році компанія Ssang Yong починає випуск родстера Kallista, який є двомісним, і був розроблений даною фірмою.

  У 1991 році компанія переживає черговий яскравий момент у своїй історії. У цьому році керівництво Ssang Yong і керівництво німецького автомобільного концерну  Мерседес підписують угоду про інвестування німецьких капіталів в корейського автомобілебудівника. Компанія Ssang Yong запускає виробництво двигунів Мерседес. Також партнери спільно розробляють нові моделі автомобілів. Дилери компанії Мерседес починають здійснювати поставку моделей марки Ssang Yong у Європу. Модель Musso, випущена компанією Ssang Yong і має двигун Мерседес, вже в 1993 році стає популярною.

  Компанії Ssang Yong вдається залишатися незалежною до 1998 року. Але економічна криза, що пронісся над усім світом, не дав компанії шансів на виживання. Компанія була поглинена корпорацією Daewoo. Саме з цього року виробництво автомобілів Ssang Yong ведеться під новим ім'ям. Однак, у володінні компанії Daewoo фірма Ssang Yong перебувала не довго - рівно два роки. Розпочаті у концерну Daewoo в 2000 році фінансові проблеми дозволили Ssang Yong знову здобути самостійність. І в 2001 році дебютує її новий автомобіль Rexton, який є комфортабельним позашляховиком класу преміум.

  У 2003 році 49% акцій компанії Ssang Yong переходять у володіння китайською державною корпорації  SAIC.  У 2006 році компанія представляє на ринку свої нові моделі. Це Actyon (кросовер) і Actyon Sports (пікап). Останній був побудований на базі першого.

  Сьогодні корпорація Ssang Yong активно розвивається і працює над виходом на міжнародний ринок. Сьогодні у всьому світі такі машини як Rexton,  Musso Sports  і  Rodius  користуються великою популярністю.
===============================================================
  Історія  Ssang Yong  (по часу в роках)
  У 1954 році в Кореї заснована фірма Ha Dong-hwan Motor Co. Вона займалася виробництвом автомашин для комерційного використання: автобусів, вантажівок, автомобілів спеціального призначення.
  1967 рік - Партнерство з компанією Shinjin jeep Motor Co., Ltd. Вихід на експорт (В'єтнам) з автобусами великої місткості (вперше для Південної Кореї).
  1974 рік - Компанія Ha Dong-hwan Motor Co., Ltd. стає великим співвласником Shinjin jeep Motor Co., Ltd. Ведеться розробка позашляховиків з жорстким і м'яким верхом.
  1977 рік - Компанія Ha Dong-hwan Motor Co., Ltd. змінює назву на Donga Motor Co., Ltd. Розробка 4 -, 5 - і 6-сті пасажирських моделей джипів з дизельними двигунами

  1980 рік - Компанія Donga Motor Co. входить в «Національну Оборонну Індустрії» Південної Кореї.
  1982 рік - Donga Motor Co. починає займатися розробкою самоскидів.
  1983 рік - Donga Motor Co. набуває торгову марку «KORANDO» у Geohwa Co., Ltd.
  1984 рік - Donga Motor Co. поглинає компанію Geohwa Co., Ltd.
  1986 рік - Розпочато експорт «KORANDO» в Японію. Ssang Yong GROUP стає співвласником компанії Donga Motor Co.
  1988 рік - Ребрендинг Donga Motor Co. Відтепер всі автомобілі випускаються під маркою Ssang Yong, а сама компанія іменується Ssang Yong Motors Co. У продаж надійшли повноприводні позашляховики Korando Family, створені на базі Isuzu Trooper.
  Також в 1988 році компанія Ssang Yong придбала британську фірму Panther і в 1991 році почала виробництво 2-місцевого родстера Kallista, розробленого цією фірмою.

  У 1992 році з Mercedes-Benz AG підписано стратегічну угоду про співпрацю в розробці бензинових двигунів.
  1993 рік - Mercedes-Benz AG стає акціонером компанії Ssang Yong Motors. Між Ssang Yong Motors і Mercedes-Benz AG укладений технічний союз на розробку пасажирських автомобілів. З цього часу всі автомобілі випускаються з використанням конструкторських рішень, технологій та під контролем Mercedes-Benz AG.
  Також в 1993 році з'явився стильний і комфортабельний позашляховик Musso, який оснащувався двигунами за ліцензією Mercedes-Benz.
  1994 рік - Поява моделі Ssang Yong TRANSSTAR
  У 1995 році почався експорт автомобілів Ssang Yong в Європу. З конвеєра сходить перший малогабаритні комерційні автомобілі Istana.
  1996 рік - Компанія Ssang Yong Motors, першої в Кореї, сертифікує весь модельний ряд за стандартами ISO. Представлена ​​нова модель Ssang Yong KORANDO NEW.
  У 1997 році на ринок виведений розкішний представницький автомобіль Chairman, розроблений на базі Mercedes-Benz W124/E320.
  У 1998 році Daewoo Group придбала Ssang Yong, після чого моделі стали випускатися під маркою Daewoo, а сама марка Ssang Yong практично зникла на автомобілях після 1999-го модельного року.

  У 2000 році фінансові проблеми компанії Daewoo знову привели Ssang Yong до самостійності.
  У 2001 році дебютував новий комфортабельний позашляховик класу «преміум» Rexton.
  У 2002 році випускається функціональний спортивний пікап Ssang Yong Musso Sports.
  У 2003 році на суд публіки представили розкішний представницький New Chairman і надійний позашляховик New Rexton. Виходять універсальні автомобілі нової серії Rodius.
  У 2004 році починається випуск нової моделі Ssang Yong Rodius - 11 місцевого макровена.
  2005 рік - Дебют моделі SSANGYONG KYRON.
  2006 рік - Дебют моделі SSANGYONG ACTYON.

  Сьогодні компанія заслужено вважається лідером серед виробників корейських повнопривідних автомобілів. Постійні розробки в області автомобілебудування, впровадження інновацій, а також незмінно високу якість зробили Ssang Yong однією з найпрестижніших корейських марок. Компанія динамічно розвивається і активно виводить на міжнародний ринок свій модельний ряд, де особливе місце займають визнані всіма «хіти» продажів - автомобілі Rexton, Musso Sports і Rodius.
  Інтернет сайт: www.symotor.ru,​  
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.