• Toyota Land Cruiser Prado 4.0i AWD
  ціна: 42500 USD 
 • Volkswagen Caravelle T5 2.0 TDI Long MT
  ціна: 16900 USD 
 • Kawasaki Vulcan VN900 Custom
  ціна: 7600 USD 
 • Ford F150 Lariat 3.5i
  ціна: 46900 USD 
 • BMW X6 xDrive 30d
  ціна: 45900 USD 
 • Toyota Avalon 3.5i
  ціна: 17900 USD 
 • BMW 6-series 640d Gran Coupe
  ціна: 46900 USD 
 • Hyundai Santa Fe 2.2CRDI MT 4WD
  ціна: 11400 USD 
 • BMW 5-series 550i xDrive
  ціна: 18400 USD 
 • Mercedes-Benz GL 350 CDI 4MATIC
  ціна: 23300 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Rolls-Royce


​  Історія  Rolls Royce  (Роллс Ройс).
  Rolls-Royce Motor Cars Ltd - компанія, що спеціалізується на випуску автомобілів-люкс під маркою Rolls-Royce.
  Заснована компанія в 1904 році і названа за іменами її творців - комерсанта Чарльза Стюарта Роллса (Charles Rolls) і інженера Фредеріка Генрі Ройса (Henry Royce). Дві сплетені букви "R" і прописи, зроблені академічним шрифтом, в логотипі компанії до 1933 року знаходилися на червоному фоні. Після смерті останнього із засновників, Ройса, фон став чорним

  Перший Rolls-Royce, зібраний в Манчестері в листопаді 1904 р., зараз знаходиться в приватному володінні сімейства Лав. Сама компнії Rolls-Royce, для якої отримати в своє розпорядження найбільш ранню зі збережених машин було справою не тільки престижу, але і честі, так і не змогла оволодіти цим легендарним автомобілем. Можна тільки пофантазувати про суму предполагавшейся угоди, але історичний Rolls-Royce, і нині там ...

  З 1904-1906 рік нова компанія Rolls-Royce LTD випускає кілька моделей 12PS, 15PS, 20PS, 30PS - невеликі двоциліндрові машини, а так само автомобілі з трьохциліндровими (було випущено тільки 6 таких автомобілів) і чотирициліндровими моторами, з "шестіркою", що складається з двох блоків - по два і чотири циліндри, і навіть восьмициліндровий "Легаліміт".

  Нові автомобілі "люкс" швидко завоювали успіх на ринку. Їх хороша репутація зросла з перемогами в автогонках. Першою змогла добитися тріумфу в авторалі "Турист Трофі" в 1906 році легка чотирициліндрова модель Rolls-Royce 20 PS (водій Ч.С. Роллс) з потужністю двигуна 20 л.с. За ним послідував новий рекорд в авторалі "Монте-Карло - Лондон", а так само перемоги в США, включаючи "Сильвер Трофі" в Емпайр-Сіті і новий рекорд для автомобілів потужністю до 60 к.с. в Ормонд-Біч у Флориді. Всі успіхи були досягнуті автомобілями, розробленими на основі "Ройс - Прототип", яких до 1907 року було випущено близько 100 екземплярів.

  Але справжнє народження легендарної марки відбулося декілька пізніше: тільки в 1906 році, коли компанія Rolls-Royce представила перше шасі Rolls-Royce 40/50 HP під заводським номером 60551. Незабаром цій машині дали незвичайне ім'я - "Silver Ghost" (Срібний Дух).

"Silver Ghost", став, чи не найвідомішим автомобілем на планеті. Вже в 1907 році творці рекламували його як "кращий автомобіль в світі".

  Послідовником моделі Rolls-Royce 40/50 Silver Ghost був величний і дуже дорогий Rolls-Royce Phantom I, з'явилася в 1925 році. Машина не мала дуже великого успіху через старомодного дизайну і недостатньо хорошої керованості. У результаті в 1929 році вона була замінена на Rolls-Royce Phantom II. Всього ж було випущено 2212 автомобілів моделі Phantom I.

  У 1931 році Rolls-Royce набуває свого конкурента, що потрапив в складне фінансове становище - компанію "Bentley", що має усталену репутацію виробника добротних, дорогих і надійних спортивних машин і лімузинів по основних параметрах дуже схожих на Rolls-Royce.

  Марка "Бентлі" зберігається до теперішнього часу. Вона стала основою для випущеної після Другої світової війни моделі з суцільнометалевим штампованим кузовом MK VI, яка, в свою чергу, послужила прототипом моделі Continental ("Континентал").

  Починаючи з 1949 класичні автомобілі класу "люкс" отримують пронизані духом ностальгії назви "Срібна примара" (Silver Wraith), "Срібний світанок" (Silver Dawn), "Срібне хмара" (Silver Cloud), в 1965 сменившийся "Срібної тінню" (Silver Shadow). Phantom серій V і VI проводився на базі того ж шасі, що і Silver Cloud.

  Престиж марки Rolls-Royce був настільки великий, що в 50-х компанія стає постачальником автомобілів для британського королівського дому і багатьох правлячих і аристократичних родин світу. У загальній складності у ясновельможної чети п'ять автомобілів марки Rolls-Royce: Rolls-Royce Phantom-IV 1955 р., з кузовом від Mulliner-Park-Ward, два Rolls-Royce Phantom-V 1960 і 1961 рр.., З кузовом від Mulliner- Park-Ward, один з Rolls-Royce Phantom V, два Rolls-Royce Phantom-VI 1978 р., з кузовом від Mulliner-Park-Ward. У всіх машин дуже солідна лонжеронная рама і кузови "лімузин" з підйомною скляною перегородкою позаду переднього сидіння. Останні дві моделі оснащені гідропідсилювачем керма та гідромеханічними коробками передач.

  4 лютого 1971 компанія була офіційно оголошена банкрутом. Rolls-Royce, як національне надбання, врятувало британський уряд, вклавши в справу близько 250 млн. дол

  Дводверний елітарний кабріолет Rolls-Royce Corniche (Роллс-Ройс Корніш) був розроблений в 1971 році. Модель проводилася до 1995 року.

  Rolls-Royce Camague (Роллс-Ройс Камарк) став у 1975 році першим серійним автомобілем компанії розроблений іноземними конструкторами.

  Чотирьохдверна модель Rolls-Royce Silver Wraith II (Роллс-Ройс Срібний дух II) була представлена ​​в 1977 році на автомобільній виставці в Женеві. Лімузин мав V - подібний восьмициліндровий двигун (6,75 л.) І несучий кузов.

  У 1982 був випущений Silver Spirit, оснащений двигуном V8, як вважають фахівці, не без впливу представницьких автомобілів "Кадилака".

  Rolls-Royce Silver Spur (Роллс-Ройс Срібна Шпора) випускався паралельно моделі Rolls-Royce Silver Spirit. Ця модель була найбільш популярним автомобілем Rolls-Royce в США.

  Модель Rolls-Royce Park Ward, з 6-7 місцевим кузовом "лімузин", призначений тільки для представницьких цілей. Тим не менше в офіційних каталогах модель позиціонується як "седан". Вперше Park Ward був представлений на Міжнародному автосалоні у Франкфурті, у вересні 1991 року.

  До свого 90-річчя, в 1994 році, компанія випустила Rolls-Royce Flying Spur (Роллс-Ройс Летящая Шпора) модель, обмеженій серії в 50 автомобілів. Flying Spur - є модернізованим варіантом Rolls-Royce Silver Spur.

  Rolls-Royce Silver Dawn - це нова назва, дане добре відомої моделі Silver Spirit в кінці 1996 року, після проведеної чергової модернізації.

  Rolls-Royce Silver Spur II Touring Limousine був найпрестижнішою моделлю компанії Rolls-Royce. Річне виробництво не більше 25 штук. Автомобіль вартістю під 300 тис. дол по кишені тільки дуже заможним джентльменам.

  Rolls-Royce Silver Seraph, який дебютував на міжнародній автомобільній виставці в Женеві в 1998, став першою принципово новою моделлю компанії за більш ніж 18 років. Ця модель розроблялася Rolls-Royce з 1994 року і повинна була замінити Rolls-Royce Silver Dawn.

  У 1998 році контроль над компанією отримав німецький концерн BMW. Фольксваген в ході сутички за Rolls-Royce & Bentley отримав всі автозаводи в Крю і марку Bentley.

  Навесні 2000 р. на шасі Silver Seraph з'явилися відразу дві новинки під добре відомими назвами: кабріолет Corniche і 4-дверний подовжений седан Park Ward. Тепер менеджери Rolls-Royce логічно розраховують на зростання популярності. Наприклад, багато голлівудських знаменитостей з Беверлі-Хіллс захочуть замінити свої старі кабріолети, та й на представницький Park Ward знайдуться декілька десятків покупців.

  Торгова марка Rolls-Royce з 1 січня 2003 року повністю переходить у володіння концерну BMW. Нинішнє підприємство в Крю, що належить концерну Volkswagen Group, випускатиме тільки автомобілі під маркою Bentley.
  Прем'єра нового Rolls-Royce зразка 2003 року відбулася 5 січня на міжнародному автосалоні в Детройті.
  Інтернет сайт: www.rolls-royce.com
============================
  Автомобільна компанія Rolls-Royce виробляє виключно моделі класу люкс. У 1904 році даний автомобільний концерн був заснований Чарльз Стюарт Роллс, який був великим комерсантом, і Фредеріком Генрі Ройсом, який був інженером. Спочатку логотип компанії являв собою переплетені між собою літери R і прописи, які були виконані академічним шрифтом. Фон логотипу був червоним аж до 1933 року. Коли ж помер Ройса, останній із засновників підприємства, фон зробили чорним.

  Перший автомобіль компанії Rolls-Royce був зібраний в листопаді 1904 року, в місті Манчестері. Він уцілів до наших днів, і сьогодні є приватною власністю родини Лав. Компанія Rolls-Royce неодноразово намагалася повернути собі цей автомобіль, але не змогла.

  Саме завдяки ексклюзивним автомобілям компанія Rolls-Royce могла не демонструвати публіці стан справ всередині неї. Насправді компанія була не здатна розробити справжній автомобіль класу люкс. Саме тому на одному з етапів існування компанії вона, перебуваючи на межі банкрутства, була продана. Починаючи з 1 січня 2003 року, компанією Rolls-Royce цілком стала володіти фірма BMW . ,​   
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.