• Audi A8 55TFSI quattro L
  ціна: 77000 EUR 
 • Mercedes-Benz GLC-class Coupe 250d 4Matic AMG
  ціна: 59900 USD 
 • Lexus LX 570
  ціна: 51900 USD 
 • Audi A5 Coupe 2.0i MT quattro
  ціна: 14900 USD 
 • Mercedes-Benz C-class 250i Coupe
  ціна: 14500 USD 
 • Volkswagen Touareg 3,0 TDI 4Motion
  ціна: 31900 USD 
 • Mercedes-Benz GLA 200 CDI 4MATIC
  ціна: 21900 USD 
 • BMW X3 xDrive 28i
  ціна: 18900 USD 
 • Bentley Continental Flying Spur
  ціна: 29900 USD 
 • American IronHorse Texas Chopper 1.8
  ціна: 20600 EUR 

Автовикуп: (096) 850 2000

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Qjiang


   Qianjiang Group Co., Ltd.
   Китайська компанія Qianjiang Group (Цяньцзян) була заснована в 1994 році в місті Wenling. China Qianjiang Group - велика державна компанія, яка виробляє мототехніку скутери, мотоцикли, квадроцикли, міні-скутери, міні-мотоцикли), мотоциклетні двигуни, генератори, а також насоси, компресори, електротехнічне обладнання. 40% мототехніки, виробленої Qianjiang Group, йде на експорт, продукція експортується більш ніж 100 країн світу.

   За оцінками багатьох джерел, в даний час Qianjiang Group - найбільший китайський виробник мотоциклів та іншої мототехніки, який щорічно випускає більше 1.2 мільйона одиниць двоколісної мото-продукції і більше 2 мільйонів моторів. Ця компанія є власником бренду Keeway, який зареєстрований для просування та продажу мототехніки в Європі, і у нас набагато більше відомий, ніж сам власник. Також Qianjiang Group володіє відомою італійською маркою Benelli - і це зайвий раз підтверджує міць китайського концерну і серйозні наміри на ринку мотоциклів.
   У Росії компанія представлена ​​брендом Stels. Qianjiang / Цяньцзян
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Компанія «Keeway»
   Keeway-бренд, зареєстрований в Європі компанією «Qianjiang Group». Keeway став мультинаціональної компанією, що займається дослідженням і розробкою, дизайном, продажем і обслуговуванням мототехніки. Компанії, що входять в корпоративну сім'ю працюють у багатьох країнах: Qianjiang-Keeway (Europe) в Угорщині, Keeway Польща, Keeway Іспанія, Keeway Фінляндія, Keeway Франція, Keeway Італія, Keeway Хорватія, Keeway Америка і в інших країнах.

   Keeway як бренд асоціюється з продукцією найвищої якості виробленої компанією «Qianjiang Group». Keeway вже завоював серця багатьох європейців, завдяки високій якості та надійності, яскравому і привабливому дизайну, дійсно конкурентною ціною.
   Власники Keeway відзначають високий рівень післяпродажного сервісу у всіх країнах де продається техніка.

   Keeway втілив в собі сучасні європейські модні тенденції в зовнішньому вигляді, останні європейські інженерні досягнення та унікальну китайську виробничу базу. Над створенням нових моделей працюють компанії в Італії та Німеччині. У виробництві Keeway застосовуються новаторські технологічні розробки німецької компанії Dow Corning. Все це в чималому ступені сприяє створенню позитивного іміджу марки Keeway.

   Позитивний імідж створений брендом в західній Європі сприяв успішному просуванню Keeway на ринках Північної Америки, Південної Америки, в країнах середнього сходу і в 2006 році Keeway вперше з'явився на Україні і в Росії. Продукція Keeway доступна в більш ніж в 50 країнах світу, включає в себе скутери, мотоцикли та квадроцикли (ATV) з широким рядом силових агрегатів від 50 куб. см до 250 куб. см. Ведуться розробки і впроваджуються у виробництво нові потужніші двигуни.

   Щорічно оновлюється модельний ряд, за рахунок нових моделей розширюється асортимент. «Qianjiang Group» одна з найбільших компаній з виробництва мототехніки в Азії, щорічний обсяг виробництва 1,2 мільйона одиниць техніки. «Qianjiang Group» володіє найсучаснішим технологічним виробництвом в усьому Китаї. Рівень якості виробництва був відзначений тим, що «Qianjiang Group» була в числі перших компаній в цій галузі хто отримав сертифікат ISO9001.

   Отримавши визнання споживачів у всьому світі «Qianjiang Group» планує розширити виробничі потужності, перенісши виробництво в інші країни для того що б бути ближче до клієнтів, динамічніше реагувати на потреби місцевих ринків.  
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.