• Audi E-tron 55 quattro Advanced 95kWh
  ціна: 73000 EUR 
 • Mercedes-Benz Vito 115 2.2 cdi AT
  ціна: 16900 USD 
 • Hyundai i20 1.4i MT
  ціна: 8300 USD 
 • Mercedes-Benz S-class 63 AMG 4matic+ Long
  ціна: 137000 USD 
 • BMW 5-series 530e xDrive
  ціна: 48500 USD 
 • Toyota Camry 2.5i
  ціна: 21900 USD 
 • Mercedes-Benz GLS-class 63 Brabus 700
  ціна: 114900 USD 
 • Peugeot 107 1.0i AT
  ціна: 8400 USD 
 • Rolls-Royce Wraith Coupe
  ціна: 269000 USD 
 • BMW X1 xDrive 18d
  ціна: 29900 USD 

Автовикуп: (067) 377 67 76

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Koenigsegg


​  Історія марки  Koenigsegg  (Koenigsegg CCX). Рік заснування компанії: 1993. Засновник: Крістіан фон Кенігсегг
  Робота над створенням високошвидкісних автомобілів марки Koenigsegg почалася в 1993 році під чуйним керівництвом Крістіана фон Кенігсегга. Цей амбіційний конструктор, за допомогою дизайнера Девіда Крафорд і групи кваліфікованих фахівців, зумів за короткий час створити найпотужніший болід, що не поступався, а в деяких випадках, і перевершував вже відбулися лідерів в області світового автомобілебудування.

  Ідея створення суперкара прийшла до Крістіану фон Кенігсеггу ще в кінці 80-х років. Тоді великий конструктор вже уявляв, якими характеристиками і особливостями буде володіти його дітище. Основний упор ставився на застосуванні новітніх технологій і комфортабельність авто. Якість першого дослідного зразка вражало всіх своєю чіткістю і філігранністю. Перше творіння Крістіана фон Кенігсегга дало зрозуміти всім конкурентам, що на ринку високошвидкісних автомобілів з'явився гідний суперник. За короткий час компанії Koenigsegg Automotive Ltd вдалося добитися великої популярності і встати на одну позицію з такими гігантами як Ferrari, Lamborghini і McLaren.

  Одним з найбільш вагомих кроків на шляху до популярності стала демонстрація суперкара на Канському кінофестивалі. Деякі заможні люди, присутні на ньому, з плином часу стали володарями автомобілів компанії Koenigsegg Automotive Ltd. Маркетологи зволіли виставити на суд одне з творінь Крістіана фон Кенігсегга не простим глядачам, а так званим багатіям, так як автомобіль такого класу є дуже дорогим придбанням.

  Головною відмінністю марки Koenigsegg є індивідуальність кожної моделі. Такий підхід дозволив дизайнерам і конструкторам втілити в життя найрізноманітніші новаторські задумки. Якщо дивитися на дві різні моделі автомобілів Koenigsegg, то навряд чи можна знайти навіть найменшу схожість. Єдиним невід'ємним компонентом, по якому без сумніву можна дізнатися творіння Крістіана фон Кенігсегга, є логотип: червоні і жовті поля ромбів на щиті. Автором цієї атрибутики був Якоб Лефтман, блискучий дизайнер, найближчий друг талановитого конструктора і засновника компанії Koenigsegg Automotive. Основою логотипу послужив фамільний герб великої династії Крістіана. Він відрізняється від творіння Якоба Лефтмана тим, що всі ромби на ньому кольори золота, розташовані на одному полі з обрамленням у вигляді орнаменту.

  В даний час компанія Koenigsegg Automotive Ltd може по праву вважатися одним з кращих виробників суперкарів, а після випуску свого нового дітища під назвою Koenigsegg CCXR, можливо, провідним. Унікальність цього автомобіля, який ще називають «секретне біологічну зброю», полягає в тому, що в ньому використовується біопаливо. Використання біоетанолу, що містить високе октанове число і має порівняно низьку температуру згоряння, призвело до поліпшення роботи двигуна, в результаті чого досягаються значні показники.

  3,2 секунди - це час, який знадобиться Koenigsegg CCXR, щоб розвинути швидкість 100 кілометрів на годину. Для любителів швидкої їзди цей автомобіль просто знахідка, він здатний подолати відмітку 400 км / год, що досягається завдяки величезній потужності двигуна в 1018 кінських сил. У перспективі розробників Koenigsegg Automotive Ltd створення суперкара вагою менше тонни, що має об'єм двигуна в 5 літрів.

  Автомобілі марки Koenigsegg випускаються в дуже маленьких обсягах, тому виробництвом, від збирання до реалізації, займаються всього тридцять фахівців, кожен з яких - майстер своєї справи. Також компанія залучає і інших вузькоспеціалізованих майстрів з різних країн світу для вирішення складних технічних завдань і обміну досвідом.

  Компанія Koenigsegg Automotive Ltd має величезну кількість партнерів і постачальників, які виготовляють унікальні деталі. Для виробництва таких суперкарів використовують якісні дорогі матеріали, що виправдовує дорожнечу автомобілів. Приміром, вартість Koenigsegg CCXR коливається біля 1 мільйона 200 тисяч доларів. Злагоджена та відпрацьована до дрібниць робота команди Koenigsegg Automotive Ltd дозволяє одночасно збирати сім автомобілів (чотири на попередній збірці і три на остаточному монтажі).

  У 2004 році, після випуску компанією Koenigsegg Automotive Ltd нового суперкара моделі CCR, команда зайняла почесне місце в списку книги рекордів Гіннесса за створення самого потужного автомобіля для доріг загального користування. Модель CCR і далі продовжує бити всі рекорди. 28 лютого 2005 тест-пілот Лоріс Бікоччі побив усі попередні рекорди швидкості, розігнавши CCR до 387,87 кілометрів на годину.

  CCR (Competition Coupe), що в перекладі позначає гоночне двомісне авто, залишається одним найвидатніших автомобілів компанії Koenigsegg Automotive Ltd. Його випуск був приурочений до десятирічного ювілею першого прототипу CC, створеного в 1996. Команда хотіла створити автомобіль, схожий на прототип, зберегти його риси, але щоб він був більш сучасним і комфортабельним. Тому знайти відмінності між CCR і його попередником виявилося складно. Вага CCR складає всього 1180 кг. Досягалася така легкість шляхом виготовлення кузова з більш легких матеріалів, таких як вуглецеве волокно. Конструкція автомобіля забезпечує бездоганну аеродинаміку, а коефіцієнт лобового опору приблизно дорівнює 0,3.

  Koenigsegg Automotive Ltd випускає свої суперкари в обмеженій кількості. Велика частина екземплярів Koenigsegg Automotive Ltd виконана на замовлення в одиничному числі. Це робить автомобілі дуже дорогими, але, тим не менше, попит на продукцію марки Koenigsegg зростає в геометричній прогресії.

  Інтернет сайт: http://www.koenigsegg.com

================================================================================================== 
  Koenigsegg розробив ексклюзивний спорткар CCXR Special Edition

  Koenigsegg CCXR Special Edition
  Шведський виробник спорткарів Koenigsegg опублікував кілька зображень нової моделі CCXR Special Edition, яка, судячи з назви, піде в серійне виробництво обмеженою партією. За основу автомобіля, кузов якого планується виготовляти з легкого карбону, взята платформа CCX. Головним елементом спорткара стане 4,7-літровий мотор V8 з двома турбінами, потужність якого заявлена ​​на рівні 1018 к.с. Іншою перевагою цього двигуна буде можливість споживати біопаливо E85.

  Вже заявлено, що Koenigsegg CCXR Special Edition зможе порадувати свого власника розгоном від 0 до 100 км / год всього за 2,9 с, при максимально допустимій швидкості 400 км / ч. Подібні робочі характеристики означають, що вартість автомобіля виявиться дуже високою, імовірно на рівні 1,5 млн. євро. Про те, яка кількість CCXR буде випущено всього, поки нічого не повідомляється.
  За матеріалами leftlanenews.com  ,​,​  
детально
Koenigsegg CCXR Special Edition

Рік випуску : 2013

Тип кузова : Купе

Об'єм двигуна : 4.8 л.

Двигун : Бензиновий

Тип КПП : Механічна

Потужність : 1018 к.с.

Пробіг : 50км

Тип приводу : Задній

Колір : чорний

68461000 UAH
2512330 $ / 2230000

68461000 грн.
2512330 $
2230000
Детальна інформація

Додати коментар
на замовлення

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.