• Toyota Land Cruiser Prado 4.0i AWD
  ціна: 42500 USD 
 • Volkswagen Caravelle T5 2.0 TDI Long MT
  ціна: 16900 USD 
 • Kawasaki Vulcan VN900 Custom
  ціна: 7600 USD 
 • Ford F150 Lariat 3.5i
  ціна: 46900 USD 
 • BMW X6 xDrive 30d
  ціна: 45900 USD 
 • Toyota Avalon 3.5i
  ціна: 17900 USD 
 • BMW 6-series 640d Gran Coupe
  ціна: 46900 USD 
 • Hyundai Santa Fe 2.2CRDI MT 4WD
  ціна: 11400 USD 
 • BMW 5-series 550i xDrive
  ціна: 18400 USD 
 • Mercedes-Benz GL 350 CDI 4MATIC
  ціна: 23300 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Jaguar


  Офіційний сервісний центр Land Rover та Jaguar, ТОВ «АВТОЛАЙФ ЦЕНТР».  Адреса: Україна, 02660, г. Киев, ул. Крайня, 1. тел. (044) 206-26-26.
  Компанія «Авто-Лайф» - офіційний сервісний центр «Jaguar» і пропонує своїм клієнтам гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів.
  Гарантійне обслуговування - наш Jaguar Service носить статус офіційного сервісу і пропонують Вам всі переваги обслуговування на офіційному Jaguar Service.
-------------------------------------------------
  Історія  марки Jaguar  (Ягуар).
  «Ягуар», англійська автомобільна компанія, що спеціалізується на випуску легкових автомобілів класу «люкс», що входить до складу корпорації «Форд Мотор». Штаб-квартира знаходиться в Ковентрі.
  Свій початок компанія веде від заснованої в 1925 двома тезками - Вільямом Лайонсом  (Sir Lyons William) і Вільямом Уолмслі (Sir Walmsley William) фірми під назвою Swallow Sidecar (скорочено SS), спочатку спеціалізувалася на виробництві колясок для мотоциклів. Випуск колясок не приніс фінансового процвітання і Білл Лайонс переключився на розробку кузова для знаменитого в той час автомобіля «О» (Austin Seven), і в 1927 році отримав замовлення на виготовлення 500 кузовів. Отримані кошти і репутація дозволили компанії затвердитися на ринку дизайну кузовів, роблячи їх надалі для моделей Fiat 509A, Morris Cowley, Wolseley Hornet. Пробував Лайонс і проектувати свої власні автомобілі, живлячи пристрасть до двомісним спортивним моделям. Виставивши влітку 1931 на Лондонській автомобільній виставці дві моделі SSI і SSII компанія домоглася серйозного успіху. За ними пішли Jaguar SS90 і Jaguar SS100, помітно названі так самим Лайонсом. Jaguar SS100 став класичною спортивною моделлю 1940-х років.

  У 1945 компанія стала називатися «Ягуар», так як абревіатура SS викликала небажані асоціації зі злочинною нацистською організацією. Новий успіх до компанії прийшов у 1948 на тій же Лондонській автомобільній виставці, де всі погляди залучив новий Jaguar XK120. Укомплектований двигуном Heynes потужністю 105 л.с., цей автомобіль легко розвивав швидкість 126 км / год і був визнаний найшвидшим серед серійних автомобілів.

  П'ятдесяті роки починаються з випуску моделі Jaguar Mk VII. Наступною була модель XK140, яка в 1954 році змінила у виробництві Jaguar XK120, потужність двигуна виросла до 190 к.с. при об'ємі циліндрів 2,4 літра.
  З 1957 по 1960 компанія робить активний ривок на американському ринку, де її представляють моделі Jaguar XK150 і XK150 Roadster, з двигунами від 2,4 до 3,8 літра, потужністю до 220 к.с.
  З 1961 по 1988 компанія представила цілий ряд спортивних купе і представницьких седанів, що відрізнялися високою ціною і такими ж високими характеристиками. За престижністю автомобілі Jaguar можна порівнювати тільки з Ferrari і Rolls-Royse.
  «Ягуар» з 50-х років близько співпрацював з англійською фірмою «Деймлер», чиї традиційно розкішні машини, по класу близькі до «ягуарів», поступово заміняються випускаються на заводах «Деймлер» «ягуарами». З 1960 «Деймлер» входить до складу «Ягуар». Сама компанія «Ягуар», випробуючи явні труднощі з продажами, у 1966 об'єднується з «Брітіш Мотор».

  1961 рік - Jaguar XKE - сенсація на виставці в Женеві.
  1962 рік - Jaguar MkX - успіх на американському автомобільній ринку.
  У 1968 році з'явився Jaguar XJ6 (6 - шестициліндровим двигуном). Трохи пізніше, в 1972 році, з'явився Jaguar XJ12 з 12-циліндровим двигуном потужністю 311 к.с., який довгий час був найпотужнішою версією "ягуара".
  Восени 1968 року перший показ седана вищого класу Jaguar XJ8. У вересні 1994: нова модель (X 300), XJR 4.0 Super Charged з компресором.

  1973 рік - Jaguar XJ - двомісне закрите купе. Максимальна швидкість до 250км / ч.
  1983 рік - Jaguar XJ-S - 3,6 літра, 225 к.с., новий фірмовий двигун - AJ6.
  Jaguar XJ220 уперше був представлений на Британському автошоу 1988 року, де провів справжній фурор. Перший варіант був створений Кліффом Рюделлом (Cliff Rudell). Однак у 1987 році він був змінений Кейтом Хелфетом (Keith Helfet). Остаточний варіант автомобіля був представлений в 1991 році на Токійському автосалоні. У 1993 р. була представлена ​​спортивна полегшена модифікація "Jaguar XJ220-С".

  1988 рік - відкриття підрозділу Jaguar Sport, що займається розробкою спортпрототіпов на базі серійних Jaguar сімейства XJ220.
  1989 рік - компанія Jaguar стає філією фірми Ford.
  1991-94 роки - новий модельний ряд XJ
  У березні 1996 року в Женеві була представлена ​​спортивна модель Jaguar XK8/XKR. Поставляється як купе і кабріолет.
  Jaguar S-type, автомобіль бізнес-класу (седан), представлений 21 жовтня 1998 року в Бірмінгемі.
  У Детройті в 2000 р. відбувся показ спортивного родстера класу «люкс» F-type Concept. На автомобиль застосована новітня технологія виготовлення передніх фар «Baroptic».
  Модель X-type, компактний седан класу «люкс», представлена ​​в 2000.

  У 2000 році Jaguar повернувся на арену Formula-1. На честь великої події був підготовлений до випуску новий спортивний автомобіль. Виготовлено тільки 100 моделей XKR "Silverstone" - найшвидшого Jaguar. Джонатан Броунінг коментував появу XKR: "Цей рік починає нову главу в історії Jaguar ..".

  Інтернет сайт: www.jaguarcars.com
==============================
  Автомобільний концерн Jaguar почав своє існування в 1922 році, у вересні. Все почалося з того, що Уїльямс Лайонс і Вільям Уолмслі створили в місті Блекпул компанію, яка повинна була займатися виробництвом колясок для мотоциклів. Назвали вони свою продукцію Swallow, що в перекладі означає «ластівка». Назва була більш ніж підходяще в силу витонченої форми коляски. Сама ж компанія стала називатися Swallow Sidecar. Так вийшло, що дана витівка виявилася нерентабельною, а виробництво не приносило прибутку. Тому засновники компанії вирішили змінити її спеціалізацію і зайнятися виробництвом кузовів для автомобіля Austin Seven. У той час він, завдяки своїй низькій ціні, користувався великою популярністю. Через деякий час компанія пішла ще далі і стала збирати автомобілі на базі Austin .

  Дана продукція моментально привернула до себе увагу покупців. А все завдяки тому, що вона була красива і витончена. Автомобілі Austin, одягнені в кузов компанії Swallow, коштували трохи вище, ніж оригінали. Однак, незважаючи на це, користувалися великим попитом. Серед всіх машин, вироблених в той час на замовлення, даний варіант був одним з найбільш доступних за ціною. Незабаром компанія почала виробництво кузовів для автомобілів Wolsely Hornet, Fiat 509A і Morris Cowley.

  А влітку 1931 року на виставці, що проходила в лондонському автомобільному салоні, компанія показала публіці свій перший автомобіль. Перша розробка компанії носила назву SS. Так ніхто і не знає, що ж точно означає дана абревіатура. Найбільш достовірними є дві думки. Це або Standard Swallow, або ж Swallow Special. Цей автомобіль, можна сказати, став першим в історії компанії Jaguar, представивши її громадськості, як виробника машин. На тій виставці це був один з найцікавіших експонатів. Даний автомобіль мав вигляд дуже дорого спортивного боліда. А все завдяки кузову, який був низьким і витягнутим. Що стосується двигуна, то він давав автомобілю можливість розвивати швидкість до 113 кілометрів на годину. Звичайно, це не показник для спортивного класу, але в звичайному житті було більш ніж достатньо.

  Конструктори компанії не припинили робіт над даним автомобілем і продовжували його удосконалити. Так в 1935 році була представлена ​​нова модель, що одержала індекс SS100. Автомобіль вийшов шикарний: красива металева сітка на радіаторі, великі фари, витончені крила. Двигун автомобіля мав об'єм 2.5 літра і 104 кінські сили. Індекс натякав на високу швидкість автомобіля. Але насправді модель, яка змогла розвинути 100 миль на годину (161 км / год), була створена лише через 3 роки і мала двигун об'ємом 3.5 літра.

  Серійне виробництво моделі SS100 велося аж до 1939 року. Саме ця модель була першою, на якій з'явився напис Jaguar. Цьому сприяв Вільям Лайонс. Вишуканий кузов автомобіля приніс йому безліч перемог на конкурсах елегантності, які дуже часто проводилися в ті роки. А двигун та інші деталі ходової системи дозволили автомобілю вийти переможцем у ралі міжнародного рівня та в змаганнях з підйому на височини.

  У ті роки частиною фірмового стилю практично кожної машини була носова фігура, встановлювалася на горловину радіатора. Тому, компанія Jaguar вирішила не відставати від тогочасних тенденцій. За створення фігурки для даного виробника взявся глава рекламного відділу компанії Ранкін. Саме він був автором ескізу стрибаючою кішки. А виготовив її скульптор по імені Гордон Кросбі. Саме так сталося народження фігурки ягуара.

  У воєнні роки компанія злегка змінила свою спеціалізацію. Вона стала випускати легкі джипи, на які встановлювалися мотори компанії Ford , а також бомбардувальники, які використовувалися на фронтах. Коли війна закінчилася, Вуликам Лайонс вирішив змінити назву компанії, оскільки SS асоціювалася у багатьох з військами фашистів. Так з'явилася нова назва Jaguar Car Limited.

  Перший спортивний автомобіль, який фірма випустила після війни, вийшов у 1948 році і мав індекс XK120. Це була перша машина, двигун якої був цілком і повністю створений силами компанії. Треба відзначити, що робота над цим двигуном розгорнулася ще у воєнні роки в Ковентрі. Тоді проект отримав шифр Х. Усього було створено 11 варіантів двигунів, і лише останній виявився настільки вдалим, щоб бути запущеним в серійне виробництво. Даний мотор також використовувався при складанні седана MK V, який вийшов в 1949 році.

  Це двигун мав обсяг 3.4 літра, а також потужність в 160 кінських сил. Максимальна швидкість автомобіля досягала 120 миль на годину або 192 кілометрів на годину. Власне ці 120 миль присутні в індексі моделі. Двигун був настільки вдалим, що його модифікації виходили впродовж 38 років. Весь цей час він встановлювався на седани, купе, спортивні автомобілі і навіть гоночні боліди.
У 1984 році дебютував новий двигун компанії - AJ6. Його дебют відбувся на спортивних автомобілях купе Jaguar XJS. Він повністю замінив собою колишній двигун XK. Але навіть після цього ще впродовж декількох років двигун ХК застосовувався для створення інших англійських автомобілів - Daimler .

  Що стосується автомобіля ХК120, то керівництво компанії планувало випустити всього лише 200 екземплярів. Однак великий попит, який ніяк не очікували в компанії Jaguar, змусив переглянути це рішення. Модель продовжила випускатися, і вже в 1954 році загальна кількість вироблених екземплярів дорівнювало 12 000.

  У 1954 році компанія замінила модель ХК120 моделлю ХК140. Спершу машина комплектувалася двигуном потужністю в 190 кінських сил. Пізніше його змінив більш потужний - в 210 кінських сил. Через кілька років вийшла нова модель ХК150. Вона мала мотор потужність 265 кінських сил і могла розвивати швидкість до 210 кілометрів на годину. Дана модель була примітна ще й тим, що на ній вперше в світі були встановлені дискові гальма абсолютно на всі колеса.

  У 1950 році проходила гонка 24 години Ле-Мана, в якій брала участь модель Jaguar XK120. Треба відзначити, що протягом великої ділянки дороги, даний автомобіль знаходився в групі лідируючих авто, але до фінішу так і не доїхав. Засновник компанії Лайонс прийшов до думки, що якщо серійний автомобіль у такій гонці дає досить непоганий результат, то спеціально створена гоночна машина більш ніж, ймовірно, зможе зайняти перше місце. Саме так з'явився в 1951 році автомобіль ХК120С, який також називався C-Type. Він був більш потужним. У ньому був двигун у 210 кінських сил, встановлено три карбюратора, кузов був більш легким. Таким чином, даний автомобіль не просто виграв гонку, він ще встановив рекорд кола. Автомобіль ХК120С здобув перемоги у 37 міжнародних змаганнях. У 1954 році на зміну даної моделі приходить нова - D-Type. У гонці Ле-Мана він три рази підряд отримував призове, перше, місце. У ньому був більш потужний двигун у 277 кінських сил, що давало можливість йому розвивати швидкість до 240 кілометрів на годину. До 100 км / год він розганяється за 4.7 секунди. Вільям Лайонс повернув Великобританії спортивну славу. І за це він був удостоєний титулу дворянина.

  Новий автомобіль E-Type був серійною моделлю. Його вперше показали в 1961 році в Женеві. Його чудові зовнішні і технічні дані зробили компанію Jaguar всесвітньо відомої. До 1975 року кількість вироблених автомобілів даної моделі досягла 75 000 примірників. Спочатку двигун машини мав об'єм 3.8 літра і потужність 265 кінських сил. Але незабаром він був удосконалений і володів вже об'ємом в 4.2 літра. А через деякий час на автомобіль E-Type встановили двигун V12, обсяг якого сягав 5.3 літра. Історія даної машини закінчилася в 1975 році не випадково. Причиною тому стала нафтова криза, а 12-циліндрові двигуни вийшли економічно невигідними в силу великого споживання палива.

  E-Type не мав спортивної слави автомобілів, які випускалися до нього. Тому в 1966 році з'являється прототип спортивного автомобіля з індексом XJ13. Він має двигун V12 і алюмінієвий кузов. Максимальна швидкість машини становила 281 кілометр на годину. Але на ті часи цього було вже вкрай мало, щоб розраховувати на перші місця у світових змаганнях. Тому через 5 років виробництво цієї машини припинилося.

  У 1988 році компанія представила автомобіль з повним приводом XJ220. Він був обладнаний двигуном V-12, об'єм якого досягав 6.2 літра. Однак, в серійне виробництво він був відправлений тільки через рік. керівництво компанії прийняло рішення випустити автомобіль малої партією. Планувалося зібрати близько 350 екземплярів. При цьому в серійне виробництво машина пішла вже з іншим двигуном, який мав шість циліндрів, 3.5 літра і 540 кінських сил. Це давало можливість машині розганятися до 210 миль на годину. Продажі машин велися з 1992 по 1994 роки. За цей час всього було продано 275 автомобілів цієї моделі. Вартість однієї машини становив 403 000 фунтів стерлінгів. У 1996 році компанія випускає автомобіль XK8, який прийшов на зміну застарілої моделі XJ-S.

  Jaguar випускає не тільки спортивні автомобілі. Також з заводів даної компанії сходять і розкішні представницькі авто. Дані моделі можуть змагатися з автомобілями компаній Rolls Royce і Bentley . Створює такі машини компанія Jaguar ще з 1948 року. Першопрохідцем стала модель MK V. За всю історію компанії випускалося велика кількість варіантів і модифікацій даної моделі. Одну з модифікацій, MK II, облюбував Скотланд-Ярд за її швидкість і міць. Дані машини навіть займали призові місця в гонках.

  1960-ті роки поглинули багато автомобільних компаній, які збанкрутували через свою консервативність. У 1968 році компанія Jaguar, щоб зберегти свої позиції, злилася з концерном British Leyland Motor Corporation. Її моделі зайняли саму верхівку, поступившись місцем лише Daimler. Групою двох компаній, якими були Daimler і Jaguar, на той час керував Джон Еган. Але автомобільний криза 80-х років призвів до того, що в 1984 Джон Еган прийняв рішення відокремитися від корпорації BLMC. Причиною прийняття такого рішення стало, і досить справедливе, думка, що саме ці підрозділи, як найдорожчі, у разі економії просто скоротять.

  Компанія Daimler / Jaguar протягом п'яти років була сама по собі. Вона трималася на плаву завдяки порівняно непоганим моделям, серед яких були XJ6, XJ-S. А в 1989 році компанія стала частиною американської корпорації FORD.

  Новий власник вирішив не змінювати кардинально модельний ряд Ягуара, а зайнявся питанням модернізації вже існуючих автомобілів. Через сім років після покупки Ягуара, в 1996 році, компанія випустила новий спортивний седан, який отримав назву S-Type.
  Сьогодні шанувальники цієї марки можуть придбати автомобілі з 4 сімейств: XK8/XKR, S-Type, X-Type і XJ.,​ 
детально
Jaguar F-Type 2.0 coupe

Рік випуску : 2018

Тип кузова : Купе

Об'єм двигуна : 2 л.

Двигун : Бензиновий

Тип КПП : Автоматична

Потужність : 300 к.с.

Пробіг : 5000км

Тип приводу : Задній

Колір : чорний

на складі

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.