• BMW 5-series 540i
  ціна: 42900 USD 
 • Volkswagen Touareg 3,0 TDI 4Motion
  ціна: 33900 USD 
 • Mercedes-Benz G-Wagen 500i
  ціна: 33900 USD 
 • Nissan Rogue 2.5i AWD
  ціна: 12900 USD 
 • Skoda Octavia Tour 1.8і Turbo
  ціна: 6800 USD 
 • Mercedes-Benz CLA 250i 4matic
  ціна: 25900 USD 
 • Porsche Panamera GTS 4,8i AT
  ціна: 34400 USD 
 • Toyota Land Cruiser Prado 60-th Anniversary
  ціна: 25800 USD 
 • Jeep Cherokee 2.4 Latitude
  ціна: 17900 USD 
 • BMW X5 xDrive25d
  ціна: 43500 USD 

Автовикуп: (067) 377 67 76

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Isuzu


  Історія  Isuzu  (Ісудзу).
  Isuzu - японська автомобільна компанія, один з найбільших в світі виробник середніх і важких вантажівок і автобусів.
  Історія компанії почалася в 1916 році, коли була утворена промислова група Tokyo Ishikawajima Shipbuilding and Engineering Co., Приступила до виробництва автомобілів. Перші легкові машини за зразком англійської "Встигли" компанія зібрала в 1916 році. Початок збірки вантажівок на заводі компанії було покладено в 1918 р. Перша випущена модель називалася A-9. Цілком японська конструкція народилася на "Ішікавадзіма" в 1928 році. Всі моделі цієї фірми називалися "Суміда".

  Після злиття в 1933 році  Ishikawajima Automotive Works з компанією Dot Automobile Manufacturing Inc. альянс отримав назву  to Automobile Industries Co., Ltd., а випущений в тому ж році для міністерства торгівлі і промисловості вантажівка отримала назву Isuzu - як затверджується, на честь однієї з річок Японії. У наступному, 1934 році, Automobile Industries Co. заснувала комітет з досліджень в області дизельних двигунів - це було частиною робочої політики тодішнього президента компанії Tomonosuke Kano. І вже через два роки, в 1936, на світ з'явився перший в Японії дизельний двигун з повітряним охолодженням - DA6. Це було великим проривом в історії розвитку дизельних двигунів в Японії. А в 1937 році Automobile Industries об'єдналася ще з двома компаніями і змінила назву на Tokyo Automobile Industries Co., Ltd.

  Після закінчення другої світової війни, в жовтні 1945 року, відновилося виробництво бензинової вантажівки TX40 і дизельної вантажівки TU60. Вантажівки TX61 широко використовувалися в післявоєнній Японії під час її відновлення з руїн.

  У 1949 році компанія отримала свою нинішню назву Isuzu Motors Limited.
  У 1950 році компанія Isuzu розробила перший в Японії дизельний двигун V8 з водяним охолодженням DA80, а також створила камеру згорання з безпосереднім уприскуванням з покращуваною конструкцією, яка викликала інтерес в автоіндустрії завдяки своїм поліпшеним характеристикам.

  Уклавши в 1953 році угоду про технічне сприяння з англійською компанією Rootes, Isuzu випустила свій перший легковий автомобіль, що був копією англійського Hillman. У 1959 році вийшов 2-тонна вантажівка Elf, який почав дуже успішно продаватися завдяки економічному дизельному двигуну DA640 і відмінної прохідності у поєднанні з вантажопідйомністю і довговічністю.

  У 1961 році Isuzu випустила перший дизельний двигун для легкової машини - DL201 об'ємом 1991 куб.см, за який отримала нагороду від японського Суспільства інженерів-механіків.
  1962 рік - відкривається завод Фуджісава, а в наступному році був представлений легковий автомобіль Bellett. У 1966 році було засновано відділення в Таїланді, в 1967 - представлений легковий автомобіль Florian і перший в Японії 4-тактний дизельний двигун з прямим впорскуванням для вантажівок. 1968 рік - поява легкової моделі 117 Coupe.

  У 1971 році Isuzu продала 34,2 відсотка своїх акції американської корпорації General Motors. В результаті цієї співпраці в 1974 році вийшов легковий автомобіль Gemini.
  У 1975 році була заснована Isuzu Motors America - відділення в США. 1977 рік - випуск моделі Florian з економічним дизельним двигуном, а 1979 - рік випуску дизельної ж Gemini.

  1980 рік - початок випуску мікроавтобусів серії Fargo. 1981 рік - поява моделі Piazza (3-дверне купе).
  1983 рік - запуск в продаж сімейства легкових автомобілів Aska (Florian). Aska в тому ж році зайняла перше місце в англійському ралі RAC.

  Свій перший позашляховик Isuzu справила в 1985 році - ним став Rodeo Bighorn, якому для експорту підібрали іншу назву - Trooper. Ця модель конкурує з Mitsubishi Pajero, тому схожість конструктивних рішень очевидно, однак новий Pajero пішов далеко вперед, так що Isuzu доведеться його наздоганяти.

  У 1989 році відбувся показ позашляховика нового типу - MU (Amigo). На заводі SIA (спільний з Subaru проект - Subaru-Isuzu Automotive Inc.) В США в 1990 році почалося виробництво моделі Rodeo. Моделі Amigo / Rodeo / MU / Wizzard другого покоління (з 1998 року) відносяться до класу "паркетних" позашляховиків. Навіть базова версія є задньопривідною. Достаток назв відбиває численність ринків, на яких продають адаптовані під місцеві умови моделі.

  У 90-х Isuzu бере ряд раллійних перемог. До цього часу по виробництву середніх і важких вантажівок Isuzu стала першою в світі.
  У 1997 році з'явилася нова модель - VehiCross, позашляховик на базі Trooper, з двигуном 3,2 л потужністю 215 к.с. Через два роки VehiCross дебютує на американському ринку. На франкфуртському автосалоні 1999 року був представлений концепт на базі VehiCross з відкритим кузовом (і спеціальним багажником для перевезення гірських велосипедів), а в 2000 році в Детройті дебютував 5-дверний варіант.

  У 1998 знаходиться в кризі компанія згортає випуск легкових автомобілів. Вона випускає для фірми Opel автомобіль підвищеної прохідності Frontera. В цей же час почалося масове виробництво вантажівки Elf ​​CNG, що працює на стиснутому природному газі.
  Тоді ж General Motors збільшила свою частку в Isuzu до 49% і розпочало роботу відділення в Польщі - Isuzu Motors Polska.

  Саме позашляховики (SUV), міні-вени і розвізні фургони складають зараз основу виробництва автомобілів Isuzu повною масою до 3,5 т. Це пікапи серії TFS (4х2) і TFR (4х4). У Європі вони відомі як Opel Campo і Vauxhall Bravo. Для США, а також для країн Латинської Америки призначений пікап Hombre, по суті варіант Chevrolet S-10. Розмір та обладнання кабін ідентичні Chevrolet.

  На перспективному ринку міні-венів Isuzu представлена ​​Fargo Filly - аналогом "люксового" Nissan Elgrand. Якщо перший збувають у Північній Америці, то інший - в основному в Японії. Розвізні фургони і мікроавтобуси Fargo Van / Fargo Bus, а також нове сімейство Elf UT виробляють тільки для внутрішнього, японського ринку і на експорт не поставляються. Модель Fargo Van повністю відповідає Nissan Urvan, а багате укомплектовані пасажирські Fargo Bus відрізняються від цієї моделі світлотехнікою і елементами зовнішнього оформлення.

  Завершують гамму комерційних автомобілів повною масою до 3,5 т мікроавтобуси, фургони, пікапи і вантажівки серії ERV, беськапотниє Elf NHR-/ NKR-серії. Під назвою Elf 100 в США і Японії продають вантажівки Nissan Condor / Atlas.

  У 2000 році в США почалося виробництво дизельних двигунів компанією DMAX, Ltd., А також була заснована компанія General Motors Isuzu Commercial Truck, LLC.
  У травні 2001 року був анонсований новий проміжний бізнес-план Isuzu - V-Plan. Дизельний двигун Duramax 6600 був обраний одним з 10 кращих двигунів на думку професійного автовидання Ward's Communications (це ж відбулося і в наступному, 2002 році). Замість V-Plan був прийнятий новий трирічний бізнес-план.

  В даний час Isuzu відповідно до підвищився, ринковим попитом успішно розробляє дизельні двигуни з поліпшеними екологічними параметрами. Відповідно до угоди, досягнутої між Isuzu і General Motors, Isuzu активно працює над дизельними двигунами, виконуючи в групі GM роль експерта в цій області.

  Якийсь час назад Isuzu анонсувала нову лінійку повнорозмірних пікапів Isuzu D-Мax, розроблену при активній участі американського концерну General Motors. Цей проект представники обох компаній називають одним з найважливіших етапів майже 30-річної співпраці двох автовиробників. Крім того, від успіху цієї новинки залежить доля самої компанії Isuzu, останнім часом зазнає певні фінансові труднощі. Виробництво автомобілів планується розвернути на заводі GM в Таїланді, який на початку буде основним споживачем новинки від Isuzu. До речі, саме в цю країну компанія Isuzu планує повністю перенести з Японії виробництво пікапів і позашляховиків.

  Крім того, вже цього року передбачається почати постачання Isuzu D-Max на експорт до Австралії. Однак у спілки Isuzu / General Motors є і масштабніші плани. Починаючи з 2003 року нові пікапи повинні поступити в продаж на інші світові ринки в більш ніж 100 країн, причому за попередніми прогнозами, сумарні обсяги продажів новинки цілком можуть досягти величини в 500 000 автомобілів в рік.

  Інтернет сайт: www.isuzu.com
===========================================================
​  У всьому світі компанія Isuzu Motors зарекомендувала себе як виробник позашляховиків, автобусів і вантажівок. Крім цього корпорація Isuzu Motors займається виробництвом дизельних двигунів, більша частина яких застосовується в автомобілях GM. Основні виробничі заводи компанії знаходяться в Японії. Також збірка цих автомобілів здійснюється на Філіппінах, у В'єтнамі, в Таїланді, Росії та США.

  У 2005 році загальні фінансові надходження на рахунок компанії склали 13.88 мільярдів доларів. З них 558 000 000 являють собою чистий прибуток. У 2007 році компанія випустила 628 800 машин.

  У середині 2007 року компанія Isuzu Motors вирішує об'єднати свої виробничі зусилля з компанією «Северсталь-Авто», яка сьогодні іменується Соллерс. Метою об'єднання сил стали плани з будівництва заводу в місті Єлабузі, що знаходиться в Татарстані. Планується, що даний завод буде випускати вантажівки, а його потужність складе 25 000 машин щорічно. На новому підприємстві будуть випускатися абсолютно всі комерційні автомобілі виробника Isuzu Motors, а також деякий автобуси. Для реалізації проекту Isuzu Motors виділить 13.7 мільйонів доларів.,​ 
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.