• Toyota Land Cruiser Prado 4.0i AWD
  ціна: 42500 USD 
 • Volkswagen Caravelle T5 2.0 TDI Long MT
  ціна: 16900 USD 
 • Kawasaki Vulcan VN900 Custom
  ціна: 7600 USD 
 • Ford F150 Lariat 3.5i
  ціна: 46900 USD 
 • BMW X6 xDrive 30d
  ціна: 45900 USD 
 • Toyota Avalon 3.5i
  ціна: 17900 USD 
 • BMW 6-series 640d Gran Coupe
  ціна: 46900 USD 
 • Hyundai Santa Fe 2.2CRDI MT 4WD
  ціна: 11400 USD 
 • BMW 5-series 550i xDrive
  ціна: 18400 USD 
 • Mercedes-Benz GL 350 CDI 4MATIC
  ціна: 23300 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

 
Показати всі моделі і бренди

Купити GMC


  Історія  GMC  (Джи-Ем-Сі).
  General Motors Corporation - американський концерн, виробник вантажних автомобілів, в тому числі і так звані легкових вантажівок (пікапів і вантажопасажирських фургонів).
  Почавши свою діяльність в 1900 році, брати  Макс  і  Моріс Грабовскі створили призначений для продажу вантажівка, оснащений одноциліндровим горизонтальним двигуном. У 1902 році була заснована компанія Rapid Motor Vehicle, яка почала випуск вантажівок з одноциліндровим мотором. У 1908 році, з появою Вільяма С. Дюрана, створюється компанія "Дженерал Моторс", яка поглинає Rapid Motor Vehicle і всі інші дрібні автомобільна компанія в Мічігані. У 1909 випускається перше покоління вантажівок GMC. А в 1916 році утворилася "General Motors Corporation".

  Вантажівки компанії в 1916 беруть участь у першому трансамериканське автопробігу і перетинають країну від Сіетла до Нью-Йорка.
  У роки першої світової війни компанія GM поставила для потреб армії з 1917 по 1919 рік близько 10000 вантажних автомобілів і модифікацій на їх основі. Після закінчення війни GM приступила до вдосконалення складального конвеєра на заводі в Понтіак, штат Мічіган, і зайнялася переобладнанням своїх автомобілів, міняючи їх корпусу, в залізничні дрезини й мотовагони самого різного призначення.
  У 1925 році відбулася важлива подія - в GMC увійшла компанія "The Yellow Cab Manufacturing" з Чикаго. Тепер GMC отримала можливість випускати вантажівки як малої, так і середньої вантажопідйомності з власною емблемою.
  У 1927 році з'явилися машини серії Т, а до 1931 року - один з перших автомобілів категорії Клас 8, важка вантажівка Т-95. Ця була трехосная машина з пневматичними гальмами і чотириступінчастою трансмісією, автомобиль корисної вантажопідйомністю до п'ятнадцяти тонн.
  У 1929 GMC отримує замовлення на розробку спеціального вантажівки для перевезення циркових тварин, зокрема слонів.
  У 1934 році в GMС створена перша модель вантажівки з розташованої над двигуном кабіною, яка була поставлена ​​фірмі Bekins Van and Storage. До 1937 року нові вантажівки компанії придбали обтічні форми, розширилася гама кольорів забарвлення. До 1939 року в експлуатацію увійшли моделі серії А, вважаючи модифікації AC, ADC, AF, ADF, з номерами від 100 до 850 включно.
  У 1935 GMC відкриває в Детройті виробництво дизельних двигунів, які стають популярними в конструкціях вантажного автотранспорту.
  У 1938 GMC створює перший пікап полутоннку моделі T-14.

  Під час другої світової війни GMC виконує військові замовлення - танки, обладнання для підводних човнів і спеціальні вантажівки, багато з яких потрапили в Росію в рамках рограмма ленд-лізу. Одним з таких транспортних средствніх виявилася амфібія DUKW, здатна пересуватися по воді і по суші, перевозити солдатів і спорядження. Безсумнівно, цей автомобиль і є відомий "Duck" ("Качка"), який випускався в трьох поширених модифікаціях: двох-, чотирьох-і восьми-тонної.
  У другій половині 40-х років GM користувалася величезною популярністю, - автомобілі збувалися з успіхом, навіть без серйозних змін в дизайні.
  У березні 1949 року моделі серії А почали швидко застарівати, на заміну прийшов якісно новий дизайн вантажівок категорії Клас 8. В кінці року з'явилася модель серії Н, яка залишалася єдиним вантажівкою категорії Клас 8, що випускається компанією протягом 50-х років. Був також випущений варіант "Bubblenose" з розташованої над двигуном кабіною, яку на замовлення передбачалося обладнати спальним місцем. Номери серії від 900 і вище присвоювалися найбільш вантажопідйомним машинам категорії Клас 8, а номери менші 900 ставилися до автомобиль порівняно меншої вантажопідйомності.

  У 50-х роках випускаються вантажівки "Джиммі". "Джиммі" серії 630 1954 року оснащені дизелем 471 Detroit Diesel, п'ятиступінчастою головною і триступінчатої допоміжної трансмісіями.
  У 1956 GMC випускає перший полноприводник - 4WD.
  Останні вантажівки з кабіною, розташованої над двигуном, - типу "Bubblenose", випущені в 1959 році. Їм на зміну прийшла модель серії, відомої під назвою "Crackerbox", яке було дано за незграбні форми кабіни, що має схожість з коробкою. Були випущені модифікації як зі спальним місцем, так і без нього. Ця вантажівка випускався з 1950 до 1968 року.

  У 1968 році сімейство вантажівок GM поповнилося новим автомобілем - "Astro-95" з кабіною, розташованої над двигуном. Він швидко набув широкого визнання. У автомобиль була встановлена ​​нова напівкругла панель приладів, нове вітрове скло, що забезпечує кращий огляд, а дизайн кабіни - повністю змінено. Випускалися модифікації як зі спальним місцем, так і без нього.
  У 1987 році "Astro" були зняті з виробництва. Тут слід зазначити, що на основі масивних моделей Н, характерних для 50-х років, були створені машини серії 9500, які з'явилися в 1966 році. Це були вражаючого вигляду вантажівки з довгим капотом зі скловолокна. Капот відкидався вперед, відкриваючи погляду простір, достатній для розміщення будь-якого дизельного двигуна, включаючи V-12 фірми Detroit Diesel.
  У січні 1988 року GMC увійшла до складу групи виробників вантажівок "Volvo-White" і до сьогоднішніх днів зберігає силу, випускаючи вантажні автомобілі під маркою "New Family" ("Нове Сімейство"), які стали спільним продуктом "Volvo-White-GMC" і "Autocar".

  Емблему GMC можна побачити на сучасних вантажівках категорії Клас 8, проте до цих пір експлуатуються і застарілі модифікації.
  Зараз GMC являє декілька моделей.
  Пікап Sonoma (в трьох модифікаціях: Regular Cab, Extended Cab, Crew Cab).
  Повнорозмірний пікап Sierra ACE, який вперше був представлений на автосалоні в Детройті в січні 1999. Зовні GMC Sierra ACE відрізняється поєднанням прямокутних і круглих фар головного світла, потужними 18-дюймовими колесами, великим числом декоративних хромованих деталей. Подвійна кабіна розрахована на перевезення шести осіб. Доступ на заднє сидіння забезпечує треті двері по правому борту.
  Мінівен з повним або заднім приводом Safari - досить компактний сімейний автомобіль для сільської місцевості. Використовують Safari і на комерційних перевезеннях (в комплектації Van Cargo). Від свого двійника Chevrolet Astro модель відрізняється оформленням передка з традиційно великими літерами GMC.
  Мікроавтобус Savana SLT розрахований на сім пасажирів. Існує три модифікації Savana: 1500, 2500 і 3500 (що вміщають від 12 до 15 пасажирів).
  Позашляховик Yukon має не тільки повний привід всіх коліс. Випускають варіанти із задніми провідними колесами ~ таке шасі легше і дешевше. Як Yukon з колісною базою 2946 мм, так і Yukon XL з базою 3302 мм мають однотипні кузова універсального типу місткістю 5-9 і 7-9 чоловік відповідно. Годі й казати, що комфорт цих машин на рівні великих легкових седанів. У 2000 р. побачило світ друге покоління моделей Yukon / Yukon XL, що складається в родинних стосунках з Chevrolet Tahoe / Suburban.

  На початку 2001 року відбулася зміна покоління позашляховиків GMC Envoy, які ведуть свій родовід ще з джипів Chevrolet Blazer. Нове покоління істотно відрізняється від минулої моделі. В першу чергу це помітно по укрупленію машини, а по-друге це повністю новий автомобіль. Всі зовнішні і внутрішні параметри машини зросли. Більш багатим стало і оснащення моделі. Автомобіль буде пропонуватися у варіантах як з повним приводом, так і заднім.
    Інтернет сайт: www.gmc.com  ,​  
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.