• BMW 5-series 540i
  ціна: 42900 USD 
 • Volkswagen Touareg 3,0 TDI 4Motion
  ціна: 33900 USD 
 • Mercedes-Benz G-Wagen 500i
  ціна: 33900 USD 
 • Nissan Rogue 2.5i AWD
  ціна: 12900 USD 
 • Skoda Octavia Tour 1.8і Turbo
  ціна: 6800 USD 
 • Mercedes-Benz CLA 250i 4matic
  ціна: 25900 USD 
 • Porsche Panamera GTS 4,8i AT
  ціна: 34400 USD 
 • Toyota Land Cruiser Prado 60-th Anniversary
  ціна: 25800 USD 
 • Jeep Cherokee 2.4 Latitude
  ціна: 17900 USD 
 • BMW X5 xDrive25d
  ціна: 43500 USD 

Автовикуп: (067) 377 67 76

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Defiant


​  Defiant - китайський виробник мототехніки
  Компанія DEFIANT є одним з відомих виробників мотоциклів, мотоусюдиходів і скутерів. Бренд DEFIANT відрізняється високою якістю, зручністю та комфортом, а також чудовим дизайном. Мотоцикли Defiant прекрасно підходять для активного відпочинку і спорту!
  Головна особливість "DEFIANT" - це виробництво мотоциклів тільки з чотиритактними моторами, що означає високі експлуатаційні характеристики і надійність. Моделі виробляються в Китаї. Однак, вся техніка має дуже високу якість збірки. НА мотоциклах встановлені надійні і потужні двигуни. Оскільки DEFIANT дає гарантію на всю свою мототехніку 1 рік (або 8000 км пробігу) - ще раз підтверджує дуже серйозні наміри компанії у виході на світовий ринок.

  Ще десять років тому про китайських мотоциклах практично ніхто не знав, хіба що крім самих китайців. Хоча вже тоді в Китаї існували і тільки починали розвиватися сотні компаній з виробництва мототехніки. Але завзятість, працьовитість і використання перевірених часом японських напрацювань зробили китайські мотоцикли відомими по всьому світу. І нехай часто якість таких мотоциклів знаходиться на досить низькому рівні, але, як то кажуть - на кожен товар є свій купець. І китайські мотоцикли знайшли свою нішу - між морально застарілої і роками не змінюється мототехникой випуску заводів колишнього СРСР і уживаними японськими мотоциклами.

  У кого є можливість витратити на мотоцикл мінімум 5 тисяч доларів, той візьме японця б / у (або в крайньому випадку нового корейця), у кого немає можливості витратити навіть більше тисячі - буде шукати більш-менш живий Дніпро або Урал для того, щоб потім довго доводити його до розуму. Але більшість покупців мотоциклів зараз зупиняється саме на китайських моделях - непоганий зовнішній вигляд, сяке-таке гарантія, вже досить великий вибір, прийнятна ціна, ну і надія на те, що чутки про китайський якості його не торкнуться Спробую розглянути основні китайські фірми, представлені на українському ринку.

  Почну, мабуть, з ZongShen (маркування мотоциклів - ZS, також буквами ZS маркують мотоцикли ZealSun - але це теж підрозділ ZongShen) - ця марка відома по всій Україні, торгують нею саме під своїм ім'ям. ZongShen в Донецьку продають багато фірм, наприклад магазини "Два колеса", Motocontroll, 1Moto. Мотоцикли є різні - спортивні, ендуро, круїзери (чопери). Ціни на Zongshen в Донецьку від 2 до 3 тисяч доларів, це відносно недешева техніка. Миготіли в Донецьку і круїзери Zealsun Prince 150, але це була радше випадковість.

  Багато українських фірм, які торгують китайськими скутерами і мотоциклами, не вказують істинного виробника, а продають техніку під своїм ім'ям. Наприклад G-Max (торгують швидше за все технікою Hawkmotor (Hawk), але не тільки), Альфамото (продають CFmoto, круїзери Корсар, виробник яких не відомий), СкайМото, Vipermoto. Раджу глянути в інтернеті модель YH250 - у нас її можна побачити у різних продавців, але без вказівки виробника. У Альфамото принаймні є непоганий форум, на якому досить багато постійних відвідувачів, і є інформація та відгуки по всьому продаваним моделям. CFmoto V3 і V5 (варіаторниє мотоцикли) продають не тільки Альфамото, вони присутні і у G-Max, в Донецьку CFmoto є в магазинах на ж / д ринку і на Текстильнику, при тому моделі V3 і V5 коштують відносно недорого.

  В Дніпропетровську вже досить давно на базі АТ Дніпропетровський агрегатний завод (АТ ДАЗ) виробляються мотоцикли спільно з китайськими підприємствами. Спочатку це був Футонг (Futong) і моделі називалися Ракета-Футонг (маркування мотоциклів - RF), фото мотоцикла Ракета-Футонг але були і моделі однієї з найбільших китайських фірм на ринку мототехніки Qianjiang (QJ250-3, маркування мотоциклів - QJ), а зараз збираються моделі JL250-2 (схоже Jinlun - маркування JL, до речі Jinlun поставляє мотоцикли і в Європу, в тому числі Західну). У Донецьку на Текстильнику є магазин, який офіційно торгує моделями мотоциклів АТ ДАЗ.

  Найдорожчі і напевно найякісніші китайські мотоцикли в Україні - Keeway. Продають їх в основному офіційні дилери, список дилерів є на сайті Keeway в Україні. Представник Keeway в Донецьку - фірма Мотодонбасс. Найцікавіше, що марка Keeway належить Qianjiang, і, наприклад, Keeway (Ківей) SuperShadow ідентичний Qianjiang QJ250-H (а також і зі згаданим уже Ракета-Футонг TIGER QJ250-H).

  Ще є Defiant (маркування мотоциклів DT) - дуже дивна мототехніка. Начебто Китай, але в Китаї такої фірми немає, та й ніде, крім України, немає ... Марка Defiant належить компанії Saturn - ще одна темна конячка, яка випускає продукцію сумнівної якості ... до речі, вони почали випускати ще і джипи Взагалі відгуки про Defiant різні, більше негативних, але є і цілком нормальні - звичайна китайська техніка. Даний огляд далеко не повний і буде поповнюватися і розширюватися... 
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.