• Mercedes-Benz S-class 63 AMG 4Matic Long
  ціна: 79900 USD 
 • Mercedes-Benz CL 63 AMG
  ціна: 28900 USD 
 • Mercedes-Benz E-class 220CDI 4matic
  ціна: 45900 USD 
 • BMW 3-series 330i
  ціна: 37400 USD 
 • Ford F150 2.7 XLT 4x4 SuperCrew
  ціна: 27500 USD 
 • Nissan Tiida 1.6i MT
  ціна: 6500 USD 
 • BMW X3 xDrive 28i
  ціна: 25900 USD 
 • BMW 7-series 750Li xDrive M paket
  ціна: 54900 USD 
 • Aston Martin Vantage S V12 6.0
  ціна: 129900 USD 
 • Citroen C1 1.4 HDi
  ціна: 5300 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Chery


​  У 1997 році в місті Уху була заснована корпорація  Chery. Спочатку вона створювалася не як автомобільний концерн, а як державне підприємство, яке повинно було випускати лише двигуни. Перший автомобіль корпорації Chery був створений в 2001 році - через чотири роки після заснування компанії. Всі технічні показники першого автомобіля Chery відповідали моделі Seat Toledo. Перші два роки існування компанії її керівництво постійно намагалося домовитися з директоратом концерту SEAT про отримання ліцензії на виготовлення автомобілів. Дирекція компанії SEAT так і не дала своєї згоди на підписання договору. Тому компанії Chery не залишалося нічого іншого, як зробити ходову частину свого першого автомобіля ідентичною моделі Toledo. Перша модель, випущена компанією Chery, мала тип кузова «хетчбек». Назвали її Amulet. Після запуску автомобіля в серійне виробництво, корпорація Chery отримала державне замовлення на досить велику партію машин. Вони стали використовуватися в якості таксі.

  Тим не менше, незабаром компанія SEAT таки погодилася продати Chery ліцензію на виробництво Toledo. Отримавши ліцензію, компанія випустив автомобіль Amulet в кузовах ліфтбек і седан. При цьому внутрішня начинка практично не зазнала змін. Дві нові моделі також продемонстрували відмінні показники з продажу. Якість устаткування і низька, доступна, ціна зробили Chery Amulet затребуваним в СНД.

  У 2003 Chery представила свій новий автомобіль, який отримав назву QQ. Зовні і внутрішньо він був дуже схожий на Daewoo Matiz. Серед недорогих машин з двигунами малих обсягів QQ, прозвана в народі Sweet, користувалася достатньою популярністю. Через два роки після виходу даної моделі, концерн Chery демонструє в Шанхаї прототип нового автомобіля, який іменується S16. Над дизайном кузова цієї машини грунтовно попрацювали італійські професіонали. Після цього Chery випускає модель Jaggi. Серійно вона проводиться в двох комплектаціях. З двигунами об'ємом 1.1 і 1.3 літра. Дана модель продається в роздробі всього за 10 000 доларів США. На початку 2008 року на автомобільній виставці в Пекіні Chery демонструє оновлений QQ. На цей раз над дизайном автомобіля трудилися в Bertone. Машина також користується успіхом.

  У слід за цією моделлю компанія розробляє Oriental Son, яка запускається в серію під ім'ям Eastar. Своїм технічним оснащенням вона надзвичайно схожа на Daewoo Magnus. Через деякого часу модель піддається модифікації. Будучи оновленою, вона виходить у світ під ім'ям: B11 Eastar. Цей автомобіль цілком і повністю показав, яким уявляють собі китайські автомобілі будівельники бізнес-клас. Технічне оснащення автомобіля - бездоганно. Для обробки салону застосовувалася шкіра, дерево і хром.

  Слідом за даною моделлю компанія випускає позашляховик під назвою Tiggo. Зовні він дуже схожий на популярну модель RAV4 від компанії Toyota. Tiggo оснащується двигуном з об'ємом 2.4 літра, має універсальний кузов і передній привід. Через невеликий проміжок часу Tiggo набуває повний привід. Вартість, як для позашляховика, у машини була дуже низькою. Це дозволило їй стати досить популярною.

  До моменту виходу Tiggo з повним приводом Chery відзначала випуск понад 500 000 автомобілів. На той момент вже працювало понад 400 філій даної компанії. Всього 5 років знадобилося Chery, щоб серед всіх автомобільних компаній країни зайняти 3-е місце по продажах.
У 2008 році продуктивність компанії досягла показників 400000 примірників на рік. Активно велося будівництво нових цехів, а також випробувальних блоків.

  Перший автомобіль компанії Chery з відкритим кузовом отримав назву M14 і був вперше продемонстрований в Шанхаї в 2005 році. Це був кабріолет, дизайн якого розробляла дуже відома в Італії компанія. Для серійного виробництва були підготовлені два види моделей. Перша мала двигун 1.6 літра. А друга - 2 літри. Автомобіль вийшов досить оригінальним. Однак, незважаючи на цей факт, його вартість склала близько 20 000 доларів.

  2006 рік в історії компанії відзначився як рік створення перших серійних турбодвигунів для автомобілів. Дані двигуни володіли потужністю в 170 кінських сил. Також в цьому році була представлена ​​модель автомобіля, що іменувалися як A6 Coupe. Це була перша модель із згаданим вище двигуном. Серійне виробництво компанія розпочала в 2008 році.

  Відразу після цієї моделі в Шанхаї компанія демонструє ще одну - Riich 2. Тип кузова цього автомобіля - мінівен. Його збірка відбувалася на шасі від легкового автомобіля. Ключові особливості даної машини: це безпека та зменшений витрата палива. Саме їм розробники приділяли найбільше уваги. Відразу ж за цією моделлю вийшов ще один мінівен B13, який мав 7 місць. Цей автомобіль позиціонувався на ринку як машина для сім'ї.

  Разом з даними моделями на автомобільній виставці в Шанхаї компанія показала ще одну модель - Fengyn II Coupe. Для складання моделі використовувалися шасі автомобіля Амулет, який був першим в лінійці машин Chery.

  У 2007 році компанія Chery представляє ще кілька нових автомобілів, в числі яких присутні моделі А18 і S12. А18 - являв собою вантажопасажирський варіант з типом кузова універсал. А18 створювалася на основі Амулета. S12 - являв собою легковий автомобіль в кузові хетчбек. Дана модель була оснащена двигуном 1.3 літра.

  У 2007 році в Москві компанія представила свій новий седан під назвою В21, який в скоре після демонстрації став вироблятися серійно. Розробники даного автомобіля встановили на неї посилені лонжерони. Як запевняли творці даної моделі, її можна було позиціонувати як достатньо надійну. Вони покладали надії, що дана модель розвіє уявлення про те, що китайські автомобілі більш небезпечні в експлуатації. Модель В21 випускалася з двома різними двигунами. Перший - 1.9 літра, дизельний. А другий - 3 літри, бензиновий.

  На початку 2007 року ще один автомобіль був запущений в серійне виробництво. Модель отримала назву А18. Компанія позиціонувала його, як машину для потреб поліції. Даний вантажопасажирський автомобіль, оснащений трьома рядами сидінь і має двигун потужністю 88 кінських сил і об'ємом 1.6 літра, показав себе з позитивного боку. В цей же час був випущений ще один універсал, який отримав назву Chery Fora.

  Якщо говорити про 2007 році в загальному, то слід зазначити величезну кількість нових серійний автомобілів і прототипів, які компанія Chery показала на виставці в Шанхаї.

  У 2008 році компанія Chery почала виробляти нову модель - В22. А через рік вийшла і В23. Перша модель була випущена в кузові хетчбек, а друга отримала тип кузова купе. Над дизайном машини працювали професіонали з компанії Bertone. Завдяки їх старанням машини стали елегантні, а також придбали підвищену аеродинаміку. У 2008 році компанія випустила мікроавтобус, який був названий Riich 8. Довжина його кузова перевищувала 5 метрів.

  Ладу виробничі плани на 2009 рік, компанія вирішила запустити у виробництво нову модель Chery А13. За інформацією, наданою представником компанії, А13 буде відмінною заміною застарілого амулети.

  Сьогодні компанія Chery Automobile має відмінні показники продуктивності. Однак популярності на ринку Європи і Америки моделі даної марки не здобули. Причина в тому, що характеристики моделей не котируються у тамтешніх власників авто. В силу своєї низької вартості автомобілі дуже популяризувалися в СНД. І навіть не дивлячись на той факт, що перші машини мали недоробки, це не стало причиною падіння попиту. 
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.