• BMW 5-series 540i
  ціна: 42900 USD 
 • Volkswagen Touareg 3,0 TDI 4Motion
  ціна: 33900 USD 
 • Mercedes-Benz G-Wagen 500i
  ціна: 33900 USD 
 • Nissan Rogue 2.5i AWD
  ціна: 12900 USD 
 • Skoda Octavia Tour 1.8і Turbo
  ціна: 6800 USD 
 • Mercedes-Benz CLA 250i 4matic
  ціна: 25900 USD 
 • Porsche Panamera GTS 4,8i AT
  ціна: 34400 USD 
 • Toyota Land Cruiser Prado 60-th Anniversary
  ціна: 25800 USD 
 • Jeep Cherokee 2.4 Latitude
  ціна: 17900 USD 
 • BMW X5 xDrive25d
  ціна: 43500 USD 

Автовикуп: (067) 377 67 76

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Brilliance


​  Історія  марки  Brilliance
  Заснована в 1992 році компанія Brilliance China Auto на сьогоднішній день є одним з найбільших автомобілебудівників Китаю , спеціалізуючись на розробці легкових машин і мікроавтобусів. Фірма була організована такими підприємствами як Shenyang Automotive і Shenyang JinBei Automotive Company Limited .

  Уже в перші місяці своєї роботи керівництво новоствореного підприємства уклало договір про співробітництво з корпорацією Toyota, в рамках якого фахівці японської компанії повинні були здійснити навчання співробітників компанії Brilliance China Auto . Договір не був довгостроковим , і термін його дії протривав до 30 листопада 1995 року. До того часу акції компанії Brilliance вже три роки брали участь у торгах на Нью - Йоркській фондовій біржі.

  У середині 1996 року підприємство представило громадськості свого перший мікроавтобус моделі JinBei , який незабаром став обличчям компанії. А через два роки вище керівництво Brilliance China Auto вирішило розширити своє виробництво. Протягом декількох місяців були придбані контрольні пакети компаній Ningbo Yuming ( виробник автомобільних вікон) і Mianyang Xinxen (фірма , що займалася виробництвом двигунів для автомобілів).

  У 1999 році кількість вироблених за рік мікроавтобусів зросла з 40 000 до 70 000 примірників. У зв'язку з подібним успіхом виявився можливим вихід компанії Brilliance China Auto на Гонконгську фондову біржу.

  Придбання у 2000 році 50 % акцій компанії Shenyang Xinguang , що займалася виробництвом бензинових моторів , позитивно вплинуло на підприємство Brilliance . А вже наступного року підприємством була придбана фірма Dongxing .

  Підписання партнерської угоди про співпрацю з компанією BMW у березні 2001 року стало саме тим фактором , який дозволив китайському виробникові мікроавтобусів і вантажної техніки перейти до роботи над легковими автомобілями. Першим з них став седан SY7200 Zhonghuа , створений при безпосередній участі фахівців з Німеччини.

  Наприкінці року керівництво Brilliance China Auto домоглося підписання ще одного договору про технічне співробітництво - цього разу з підприємством Toyotа . У рамках угоди китайський виробник почав виробництво п'ятого покоління мікроавтобуса Toyotа Grаnviа , який в Китаї отримав назву Brilliance Granse .

  У 2002 році Brilliance SY7200 Zhonghuа отримав державне схвалення і вийшов у серійне виробництво . Обладнаний 2- літровим двигуном седан , дизайн якого створювався знаменитим ательє Italdesign , вперше надійшов у продаж у серпні 2002 . Приблизно в той же час дебютував ще один автомобіль того ж класу Brilliance Zunchi M1 , який став дещо менш вдалим.

  2003 ознаменувався відкриттям спільного підприємства Brilliance China Auto і BMW AG . У рамках співпраці велося спільне виробництво та продаж автомобілів BMW 3 та 5 серії , бензинових двигунів , а також автомобільних запчастин. А ближче до кінця року був здійснений рестайлінг культового мікроавтобуса JinBei , який є прототипом Toyota Hiace . Згідно з офіційними даними , кількість вироблених компанією автомобілів за 2003 рік зросла до показника в 120 000 примірників .

  У 2004 році стартувало виробництво моделі Brilliance SY7240 Zhonghuа , а вже до 2006 приспіла і модель Brilliance Jinjue M2 , причому її дизайн був розроблений відомим італійським ательє Pininfarina. Практично відразу ж почалися продажі і в Європі. Впродовж 2006 року рівень продажів автомобілів Brilliance по континенту зріс майже в 10 разів , і кількість проданих компанією легкових автомобілів в старому світі склало близько 65 000 примірників .

  Модель М3 шанувальникам китайської техніки довго чекати не довелося. Вже в 2007 році автомобіль з'явився в продажу. Слід зазначити , що доведення цього яскравого купе здійснювали співробітники німецької компанії Porsche , дизайн авто був розроблений італійським кузовним ательє Giugiaro , а встановлений на автомобіль двигун був проведений за ліцензією японського автомобілебудівника Mitsubishi.

  У 2007 році в Росії з'явилося перше представництво Brilliance . Сьогодні на території країни працюють дилерські центри , в яких можна придбати будь-яку з моделей китайського виробника . Слід зазначити , автомобілі досить непогано розкуповуються , адже до їх розробки доклали свої зусилля фахівці таких знаменитих компаній як BMW , Porsche , Mitsubishi , ItalDesign , Pininfarina і Giugiaro , а в 2006 і 2007 роках модель Brilliance Jinjue M2 визнавалася автомобілем року в Китаї.

  Станом на 2009 рік потужності Brilliance China Auto дозволяють виробляти 120 000 мікроавтобусів і 100 000 легкових машин щорічно , що робить підприємство одним з найбільших в Китаї. А ринок збуту підприємства продовжує зростати. Вже сьогодні тільки в Європі існує більше 500 дилерських центрів Brilliance , що займаються продажем китайських автомобілів.

  Ставлення до європейського ринку у керівників компанії Brilliance China Auto виявилося настільки серйозним , що питання придбання китайським підприємством одного з заводів компанії General Motors , розташованого в Португалії , вже практично вирішене. А це означає , що в найближчому майбутньому обсяги виробництво і продажів неминуче продовжать рости.

  Brilliance FRV Cross . Рік заснування компанії - 1992.  Засновник  компанії  Shenyang Automotive
  Інтернет сайт : http://www.brillianceauto.com 
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.