• Jaguar F-Pace 20d AWD
  ціна: 36900 USD 
 • Toyota Avalon 3.5i
  ціна: 53900 USD 
 • Audi Q7 3.0 TDI S-Line
  ціна: 26900 USD 
 • Mercedes-Benz S-class 63 AMG 4Matic Long
  ціна: 79900 USD 
 • Mercedes-Benz CL 63 AMG
  ціна: 28900 USD 
 • Mercedes-Benz E-class 220CDI 4matic
  ціна: 45900 USD 
 • BMW 3-series 330i
  ціна: 37400 USD 
 • Ford F150 2.7 XLT 4x4 SuperCrew
  ціна: 27500 USD 
 • Nissan Tiida 1.6i MT
  ціна: 6500 USD 
 • BMW X3 xDrive 28i
  ціна: 25900 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

 
Показати всі моделі і бренди

Купити Bombardier


​  Історія компанії  BOMBARDIER
  «Бомбардир», «Бомбардьє - кергуду!??!» - Говорять різні люди, читаючи напис на маленькій намальованій шестерні, на яскраво-жовтому капоті спокійно стоящого снігохода, гідроцикла або мотовсюдиходи, коли його власник уже накатався вдосталь і вирішив зробити невеликий перекур. Як ви вже здогадалися, мова в даній статті піде про всесвітньо відомого лідера в області виробництва техніки для роботи та екстремального відпочинку - компанії BombardierБомбардьє»), я подумав, що вам було б цікаво дізнатися про історію створення цієї компанії, оскільки її поява тісно переплітається з виникненням такого дива техніки, як снігохід.

  1937
  Джозеф-Арманд Бомбардьє отримує свій перший патент на розробку гусеничної машини для пересування по снігу. Через деякий час вона отримає назву "Снігохід В7".

  1942
  Джозеф-Арманд Бомбардьє засновує ТОВ L'Auto-Neige Bombardier в Валкурте. Компанія починає виробляти гусеничні машини для пересування по снігу.

  1947
  L'Auto-Neige Bombardier будує завод для масового виробництва своїх машин - до 1000 шт. / Рік. Значне зростання виробництва спостерігається в повоєнний час. Це пояснюється успіхом, який мали на ринку моделі B12 і C18.

  1950
  У виробництво запущено снігохід SW MuskegTM.

  1957
  Дж.-Арманд Бомбардьє активно розробляє нові моделі невеликих снігоходів. Збулася мрія його дитинства.

  1959

  Початок випуску снігоходів серії Ski-Doo ®. Дж.-А.Бомбардье першим порушує виробництво снігоходів на потік.


  1962-63

  Серія Ski-Doo ® модифікується новими кожухом із скловолокна і австрійським двигуном Rotax ®, що замінив раніше використовувалися Kohler і JLO.

  1968

  Розпочато серія Terrain Master. Запущена пілотна лінія водних мотоциклів Sea-Doo ®.

  1969
  Акції компанії котируються на фондових біржах Монреаля і Торонто із загальним виставленням на продаж в кількості двох мільйонів штук.

  1970

  Придбання австрійської компанії Lohnerwerke GmbH і його дочірнього підприємства Rotax-Werk (нинішнє найменування - Bombardier-Rotax GmbH) для виробництва двигунів Rotax ®. Пуск у виробництво нової лінії машин для підготовки і обладнання лижних схилів SkidozerTM 250.

  1971
  Початок виробництва моделей ElanTM, SkandicTM, Valmont і BlizzardTM - модифікацій снігоходів Ski-Doo. Реалізація машин серії Skidozer SV 200 в рамках програми з підвищення безпеки при експлуатації снігоходів, підготовці та технічного забезпечення обладнаної лижні Operation SnoPlan ("Операція СнегоПлан"). Придбання торгової марки Moto-SkiTM.

  1972

  Відкриття серії Can-AmTM - мотоциклів для мотокросу, звичайних дорожніх умов і високоякісних мотоусюдиходів.

  1973

  29 серпня з конвеєра компанії сходить мільйонний снігохід Ski-Doo.

  1974

  Компанія працює над удосконаленням технології виробництва Ski-Doo, підвищенням безпеки і зручності в його експлуатації, зовнішнім виглядом снігохода; тісно співпрацює з рядом снегоходних клубів в підготовці маршрутів обладнаної лижні. У США відкрито дочірнє підприємство - АТ Bombardier Credit. Більше коштів витрачається на матеріально-технічне забезпечення виробництва лінії "Бомбардьє" для активного відпочинку і туризму. У Валкурте заснований і активно працює Науково-дослідний центр компанії.

  1981-82
  Дослідні зразки серії BR-400TM з'являються на північно-американському ринку.

  1984
  "Бомбардьє" стає офіційним постачальником гусеничних машин для олімпійських ігор в Сараєво.

  1988
  "Бомбардьє" стає офіційним постачальником снігоходів і машин для підготовки обладнаної лижні для олімпійських ігор у Калгарі. Навесні 1988 року запущений у виробництво гідроцикл Sea-Doo нового покоління.

  "Бомбардьє" за принципом рівноправного партнерства починає співпрацювати з фінською компанією Nordtrac і набуває нові потужності з виробництва снігоходів. Будучи єдиними виробниками снігоходів в регіоні, фіни поставляють спеціально адаптовані до європейського ринку двигуни Lynx ®. Керівництво та виробництво компанії розташовуються в м. Рівному. (Сьогодні компанія є власністю "Бомбардьє" і іменується АТ Bombardier-Nordtrac.)

  1989
  У лютому 1989 року "Бомбардьє" набуває Квебекський компанію Pointe-Claire, майно та виробництво гусеничних машин американських компаній Universal Go-Tract і Universal Go-Tract (остання - у власності американської Georgia Ltd, м. Уайт, шт. Джорджія).

  1991
  Початок виробництва гідроциклів Sea-Doo XPTM.

  1993
  14 вересня 1993 в Валкурте випущений двохмільйонний снігохід Ski-Doo. Розроблено снігохід, призначений для пересування в горах і по глибокому снігу.

  1994
  Розпочато виробництва реактивних катерів серії Sea-Doo - SpeedsterTM (два реактивні двигуни, довжина - 4,4 м, екіпаж - 4 чол.).

  1995
  У лютому 1995 року розширенню лінійки продукції для активного відпочинку і туризму сприяє придбання квебекськой компанії AMT Marine Inc., Раніше що була постачальником і партнером "Бомбардьє" у сфері виробництва реактивних спортивних човнів серії Sea-Doo.
Придбання Celebrity Boats - американської компанії, зайнятої у виробництві човнів.
Виставлення на ринок першого водного мотоцикла з високоефективною надбудовою - модель HXTM, - за виробництво якої компанія отримала приз у категорії "Новаторство у сфері виробництва човнів" на Міжнародній науково-технічній виставці морського обладнання та техніки International Marine Trades Exhibit & Convention в Чикаго в 1994 році .
  Перенесення відділення промислового обладнання компанії в Гранбі. Придбання заводу і заміна застарілого устаткування.
  Початок виробництва машин нового покоління для підготовки обладнаної лижні Plus MPTM. У цій лінійці застосовані нові технології і мікропроцесорне управління.

  1996
  У листопаді 1996 року розпочато випуск електромобіля Bombardier NVTM, призначеного в основному для переміщення в житлових районах південних регіонів США.
  До лінійці спортивних човнів Sea-Doo додана четверта модель - ChallengerTM.
У виробництво деяких серій гідроциклів "Бомбардьє" впроваджує новітню технологію DESSTM (Digital Encoded Security System), що забезпечує безпеку за допомогою цифрового кодування.

  1997
  28 лютого 1997 черговим виробничим досягненням компанії стає випуск в Валкурте п'ятисоттисячних гідроцикла GTITM Sea-Doo. "Бомбардьє" впроваджує технологію D-Sea-BelTM, що забезпечує придушення шуму, виробленого машиною, на 50%.

  1998

  Снігоходи серії Ski-Doo сорок років на ринку.
У лютому 1998 року відділення "Бомбардьє" по виробництву продукції для активного відпочинку поповнює ринок мотоусюдиходів прототипом новітнього TraxterTM.
У березні "Бомбардьє" святкує 30 років виробництва снігоходів Lynx.
У травні вироби відділу "Бомбардьє" по виробництву продукції для активного відпочинку приносять компанії дві нагороди в конкурсі за досягненнями у промисловому дизайні та проектуванні Industrial Design Excellence Awards (98 IDEA Awards), організованому Американським товариством промислових дизайнерів IDSA та журналом Business Week: "золото" - за катер Sea-Doo Challenger 1800 1997 року випуску і "срібло" - за гідроцикл Sea-Doo XP 1997 р.в.

  1999
  У січні Bombardier включає відділення Bombardier Services в промислову групу. Тепер машини є частиною продукції відділу компанії з виробництва продукції для активного відпочинку і туризму. У березні журнал «ATV Magazine» назвав Traxter ATV квадроциклом року.

  Вигідним вкладенням коштів в ринок мотоусюдиходів став пуск в виробництво другої моделі даного класу - DS 650 * - для досвідчених любителів спорту.
Початок виробництва найбільшого у своєму роді водного мотоцикла LRVTM, розрахованого на чотирьох пасажирів.
  Об'єднання зусиль у сфері технологій з компанією Mercury Marine сприяє устаткуванню 5-метрових і довших спортивних катерів серії Sea-Doo високоякісними реактивними двигунами M2.
У виробництво водних мотоциклів 2000 року, в тому числі моделей GTXTM DI і RXTM DI, впроваджується нова технологія прямого вприскування палива Orbital, що дозволяє скоротити викид відпрацьованих газів і підвищити октанове число палива. Тепер вся лінія гідроциклів цього року випуску оснащена системою придушення шуму D-Sea-Bel.
  За неперевершену якість, дух новаторства і натхнення, виявлену при проектуванні наводнили лінії Sea-Doo, компанія нагороджена призом "Дизайн десятиліття" Американським товариством промислових дизайнерів IDSA та журналом Business Week.

  2000
  У січневому номері журналу Watercraft World водним мотоциклам XP присуджено звання "гідроцикл століття".
У лютому в Японії з метою просування продажів гідроциклів і катерів серії Sea-Doo, снігоходів Ski-Doo і мотоусюдиходів Bombardier ATV створюється дистриб'юторську суспільство.
  У квітневому номері журналу Watercraft World водним мотоциклам RX DI присуджено звання "гідроцикла року". На думку журналу, саме ця серія дала початок новому тисячоліттю у своїй індустрії.
  Журнал Snowest назвав снігохід Summit 700 Highmark "гірським снегопроходцем року" (Mountain Muscle Sled).

  2001
  Довідник по мотовсюдиходи 2002 назвав BombardierTM Quest 650 і DS650 Baja "квадроциклами року".
У серпні компанія виставляє чергове творіння для активного відпочинку - гідроцикл GTX - з чотиритактним двигуном 4 TEC, оснащеним системою OPASTM (незалежний підсилювач рульового приводу).
  У червні лінійка продукції компанії для активного відпочинку і туризму нагороджується двома нагородами в категорії "За якість в промисловому дизайні та проектуванні" в конкурсі за досягненнями у промисловому дизайні та проектуванні IDEA в 2002 році. За спортивний катер Islandia "Бомбардьє" отримує "золото", за квадроцикл DS650 - "бронзу".
  Травень - дебют компанії: демонстрація нової техніки з підвісною системою розташування двигунів у Стуртеванте, шт. Вісконсін.
  9 травня з конвеєра компанії в австрійському р. Гунскірхен сходить п'ятимільйонного двигун.
У квітні відділ компанії по виробництву техніки для активного відпочинку (Bombardier Recreational Products) об'єднується з лідером північно-американського ринку по збуту морських техніки та обладнання без посередників - компанією Overton.

  У березні Bombardier набуває майно збанкрутілого виробника підвісних двигунів - компанії OMC.

  2002
  У листопаді Bombardier демонструє чотири нові моделі квадроциклів: OutlanderTM 330 HO (4x4 і 2x4), OutlanderTM 400 H.O. (2x4) і OutlanderTM 400 H.O. XT.
  Тоді ж відділ компанії по техніці для активного відпочинку виробляє найбільший за 40 років фурор на ринку снігоходів - серія радикальних моделей Ski-Doo ® REV.
  Снігохід Bombardier Ski-Doo ® MX Z-REV неодноразово з'являється на екрані в новому фільмі "бондіани" - "Помри, але не зараз".
  Також в листопаді гідроцикл Bombardier Sea-Doo ® GTX 4-TECTM 2002 р.в. виграє престижну нагороду - "Серія гідроциклів року" - від журналу Watercraft World.
У липні Альваро де Марічалар встановлює світовий рекорд з перетинання Атлантичного океану (більше 10.000 морських миль) на гідроциклі Bombardier Sea-Doo ® XPTM.

  6 червня відділ Bombardier по виробництву засобів для активного відпочинку займає нову нішу на ринку, випустивши мотовсюдиходи Traxter ® MAX - перший і єдиний в своєму класі квадроцикл для двох пасажирів.

  10 квітня Національна асоціація виробників морської техніки і обладнання присуджує компанії нагороду в категорії "За новаторство" за чотиритактний гідроцикл Sea-Doo ® GTX 4-TECTM.
У березні Bombardier демонструє чергову новинку - технологію полупрямой уприскування для двотактних двигунів. З її допомогою в таких моделях снігоходів, як Ski-Doo ® з двигуном Rotax ® 800 2-TEC ® SDI, викид вуглеводнів скорочується на 50%, а витрата палива зменшується на 25%.
15 лютого Bombardier отримує престижну нагороду "Вибір редакторів журналів про моторних човнах 2000 року" за Sea-Doo ® GTX 4-TECTM 2002 р.в.
У лютому компанія Bombardier стає офіційним постачальником снігоходів серії Ski-Doo ®, машин для підготовки лижні і мотоусюдиходів для зимових олімпійських ігор в м. Солт-Лейк-Сіті в 2002 році.

  2003
  У червні Bombardier-Rotax Kart RM1 отримує престижну нагороду в галузі дизайну та проектування - IF design award.
  У травні Bombardier демонструє квадроцикли Outlander MAX і Quest MAX - на додаток до першої повної лінійці двомісних мотоусюдиходів на ринку.
  У квітні компанія оголошує про продаж групи своїх відділень по виробництву продукції для активного відпочинку Bombardier Recreational Products.

  У лютому Bombardier Recreational Products починає виробництво підвісних двигунів серії Evinrude ® E-TECTM - революційно нового покоління менш шкідливих, менш шумних і більш потужних підвісних двигунів.
  У січні журнал ATV назвав квадроцикл Bombardier OutlanderTM " мотовсюдиходи 2003 року".
  23 січня Bombardier і компанія Deere & Company оголошують про формування стратегічного союзу з метою розробки нових колісних машин і технологій для їх виробництва. 
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.