• Mercedes-Benz S-class 63 AMG 4Matic Long
  ціна: 79900 USD 
 • Mercedes-Benz CL 63 AMG
  ціна: 28900 USD 
 • Mercedes-Benz E-class 220CDI 4matic
  ціна: 45900 USD 
 • BMW 3-series 330i
  ціна: 37400 USD 
 • Ford F150 2.7 XLT 4x4 SuperCrew
  ціна: 27500 USD 
 • Nissan Tiida 1.6i MT
  ціна: 6500 USD 
 • BMW X3 xDrive 28i
  ціна: 25900 USD 
 • BMW 7-series 750Li xDrive M paket
  ціна: 54900 USD 
 • Aston Martin Vantage S V12 6.0
  ціна: 129900 USD 
 • Citroen C1 1.4 HDi
  ціна: 5300 USD 

Автовикуп: (096) 850 2000

 
Показати всі моделі і бренди

Купити BRP


​  Історія про компанію BRP
  BRP є світовим лідером в області проектування, розробки, виробництва, дистрибуції та збуту техніки для активного відпочинку і рушійних установок. Її портфоліо включає в себе снігоходи Ski-Doo і Lynx, водні мотоцикли Sea-Doo, мотовсюдиходи і квадроцикли Can-Am, родстери Can-Am Spyder, суднові рушійні системи Evinrude і Rotax, а також двигуни Rotax для картів, мотоциклів і рекреаційних літаків. BRP підтримує свою лінійку продуктів випуском окремих запчастин, аксесуарів та одягу. Компанія з річним обсягом продажів понад 3 мільярдів канадських доларів в 105 країнах має штат співробітників понад 7000 чоловік по всьому світу.

  Філософія BRP (Bombardier Recreational Products).
  1) Інновації у нас «в крові» – це частина нашої ДНК
  Компанія BRP незмінно дотримується свого головного зобов’язання перед клієнтами: ми прагнемо до того, щоб вони все своє життя мали можливість насолоджуватися самими унікальними враженнями і досвідом, що дарується неухильно розширюваним асортиментом нашої продукції, що включає вироби найвищої якості. Для нас жити згідно з цим зобов’язанням – значить зосередити всі свої зусилля на створенні і конструкторській розробці технологій, які будуть все більш і більш ефективними, ощадливими, чистими і не будуть завдавать шкоди довкіллю.

  2) Ми безперервно займаємося розробкою інноваційних рішень
  Впровадження новітніх конструкторських і технологічних рішень є пріоритетним при створенні всіх ліній продукції і допоміжних пристосувань / аксесуарів від BRP. Три оснащені за останнім словом техніки відділення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт використовують всі ресурси, працюючи вдень і вночі для збереження лідерства компанії BRP в галузі випуску продукції для автомотоспорту. І це лідерство буде збережено і зміцнено!

  3) Максимально технологічне оснащення
  Наша пристрасть до інновацій не слабішає і в відношенні, що випускаються нами аксесуарів та супутніх товарів. Наші конструктори використовують унікальні технологічні процеси, матеріали та текстури, встановлюючи вищі стандарти зносостійкості, водонепроникності, комфорту, повітропроникності і ізоляційних якостей.

  Істория. 1937
  Все на гусениці!
  Жозеф-Арман Бомбардьє (Joseph-Armand Bombardier) отримує свій перший патент на промисловий випуск гусеничного транспортного засобу для їзди по снігу, пізніше отримав назву «снігохід B7».

  1942
  Бомбардьє (Bombardier) відкриває свої двері
  Жозеф-Арман Бомбардьє (Joseph-Armand Bombardier) засновує підприємство під назвою «ТОВ Гусеничні машини Бомбардьє» (l’Auto-Neige Bombardier Limitee) в місті Валькур, провінція Квебек (Valcourt, Quebec). Ця компанія займається виробництвом гусеничних транспортних засобів, призначених для їзди по снігу.

  1959
  Випуск першого снігохода марки Ski-Doo
  З випуском снігохода Ski-Doo Ж. А. Бомбардьє (J. A. Bombardier) першим у світі почав масове серійне виробництво снігоходів, що увінчалося створенням нового виду спорту.

  1968
  Випуск першого гідроцикла марки Sea-Doo
  Випуск першого гідроцикла Sea-Doo. Починається виробництво універсального всюдихідного транспортного засобу на гусеницях Terrain Master.

  1972
  BRP розширює свій асортимент з включенням в нього модельного ряду Can-Am
  Створено новий підрозділ з випуску мотоциклів Can-Am. Ця лінія продукції включає потужні швидкісні моделі для мотокросу.

  1973
  Обсяг виробництва снігоходів Ski-Doo досягає мільйонної позначки
  29 серпня з конвеєра зійшов мільйонний за ліком снігохід Ski-Doo.

  1988
  Нове покоління гідроциклів Sea-Doo
  Весняний сезон ознаменувався випуском гідроциклів Sea-Doo нового покоління і створенням абсолютно нової галузі.

  1993
  Обсяг виробництва снігоходів Ski-Doo досягає двохмільйонної позначки
  14 вересня в м Валькур, Квебек (Valcourt, Quebec), випущений двохмільйонний за ліком снігохід Ski-Doo. З виходом моделі Summit Бомбардьє (Bombardier) створює на ринку снігоходів новий сегмент з випуску транспортних засобів, спеціально призначених для їзди по пухкому снігу в гірській місцевості.

  1994
  На ринок виходить перший в світі човен з водометним рушієм

  Випуск першого човна Sea-Doo з водометним рушієм: чотиримісна модель Speedster завдовжки 4,4 метра зі здвоєним двигуном.

  1998
  Бомбардьє (Bombardier) входить на ринок квадроциклів
  У лютому компанія Bombardier Recreational Products входить на ринок квадроциклів (ATV), представивши прототип свого інноваційного квадроцикла Bombardier, модель Traxter.

  1999
  Модель Traxter названа «Квадроциклом року»
  У березні журнал «Квадроцикли» присудив моделі Traxter звання «Квадроцикл року». Починається випуск другої моделі квадроциклів, DS 650, для досвідчених любителів автомотоспорту.

  2000
  Гідроцикл Sea-Doo XP проголошений «гідроциклом століття»

  2001
  BRP завойовує титул «Квадроцикл року»
  У листопаді моделі Quest 650 і DS650 Baja від компанії Bombardier удостоєні звання «Квадроцикл року» від канадського видання «Довідник квадроциклів» (ATV Guide) за 2002 рік.
  Обсяг виробництва двигунів Rotax досягає п’ятимільйонною позначки
  9 травня п’ятимільйонний за ліком двигун Rotax зійшов з конвеєра на виробничому майданчику в м Гюнскірхен (Gunskirchen), Австрія.

  2002
  Гідроцикл Sea–Doo GTX завойовує титул «Гідроцикл року»
В тому ж місяці 2002 р. модель Sea-Doo GTX 4-TEC завойовує престижну нагороду «Гідроцикл року» від журналу «Світ гідроциклів» (Watercraft World Magazine).

  Альваро де Марічалар (Alvaro de Marichalar) з Іспанії перетинає Атлантичний океан на гідроциклі Sea–Doo
  В липні іспанець Альваро де Марічалар (Alvaro de Marichalar) встановлює світовий рекорд: йому вдалося перетнути Атлантичний океан (подорож довжиною більше 10 000 морських миль) за штурвалом гідроцикла Sea-Doo XP.

  BRP відкриває новий виток в інноваційному розвитку з випуском платформи Ski–Doo REV
  В листопаді компанія Bombardier Recreational Products здійснює революційні перетворення і в галузі снігоходів, представивши снігоходи Ski-Doo на платформі REV, яка стала найбільш радикальним оновленням концепту снігоходів за останні 40 років.

  BRP випускає перший двомісний квадроцикл
  6 червня компанія Bombardier Recreational Products відкриває досі не освоєний сегмент ринку, представляючи модель Traxter MAX, перший і єдиний на той час квадроцикл з гарантованою виробником можливістю розміщення двох осіб (водія й пасажира).

  2003
  Модель Outlander оголошена «Квадроциклом року»
  В січні модель Outlander оголошена «Квадроциклом року» одночасно журналом «Квадроцикли» та канадським виданням «Довідник квадроциклів» (ATV Guide) за 2003 рік.

  Снігохід Ski–Doo MX Z–REV завойовує Голівуд
  Снігохід Ski-Doo MX Z-REV надзвичайно ефектно з’явився на екрані у кінофільмі про Джеймса Бонда «Помри, але не сьогодні» (Die Another Day).

  Офіційне створення (Bombardier Recreational Products Inc)
  18 грудня завершився процес придбання підрозділу з випуску спортивно-розважальної продукції компанії Bombardier Inc., який увінчався створенням корпорації BRP.

  2004
  Спущено на воду перший тримісний гідроцикл
  BRP представляє модель Sea-Doo RXT 2005 року, перший тримісний гідроцикл з двигуном потужністю 215 к.с. BRP також представляє модельний ряд човнів Sea-Doo 2005 р. з додатковими варіантами комплектації по потужності, більш чистими двигунами, удосконаленими по якості окремих компонентів і одною повністю новою моделлю.

  Народження бренду BRP

  В середині червня BRP презентує свій новий бренд та фірмовий підпис, що підкреслює спадковість традицій, духу підприємництва й інновацій, з посиленням акценту на нашому прагненні забезпечити покупців у всьому світі абсолютно унікальною продукцією, що викликає захват і захоплення.

  Гідроцикл Sea–Doo RXP від BRP завойовує титул «Гідроцикл року»

  В середині вересня BRP отримує нагороду «Гідроцикл року» від журналу «Світ гідроциклів» (Watercraft World Magazine) за модель Sea-Doo RXP 2004 року, що стало вже шостим разом, коли гідроцикли Sea-Doo удостоюються цієї честі.

  2005
  Квадроцикл Can–Am DS 650X від BRP фінішує першим в ралі Дакар
  В січні Антуан Морель (Antoine Morel) з Франції за кермом квадроцикла DS 650X перетнув фінішну смугу й зайняв перше місце в категорії квадроциклів в 27-му за рахунком відомому на весь світ ралі Дакар.

  BRP представляє гусеничний комплект APACHE
  У вересні BRP презентує свій революційний гусеничний комплект APACHE для квадроциклів, перший і єдиний гусеничний комплект від виробника оригінального комплектного обладнання, який підходить до більшості моделей квадроциклів (ATV).

  2006
  Нове народження бренду Can-Am
  У травні квадроцикли Bombardier було перейменовано в квадроцикли Can-Am. BRP представляє модельний ряд 2007 року, закріплюючи сегмент квадроциклів за брендом Can-Am. Ім’я Can-Am покликане відновити образ BRP як компанії, продукція якої має неперевершені функціональні характеристики, відмінну керованість та унікальний, що не має аналогів у галузі, технологічний дизайн.

  Наша команда квадроциклів завдає нищівної поразки суперникам
  Історична перемога квадроциклів Bombardier в ралі Дакар: 16 січня Хуан Мануєль Гонсалес (Juan Manuel Gonzales), Антуан Морель (Antoine Morel) та Ален Морель (Alain Morel) зайняли всі три призових місця на п’єдесталі лідерів у категорії квадроциклів після 16 виснажливих днів з подоланням більш ніж 9000 кілометрів від Лісабону, Португалія (Lisbon, Portugal) до Дакару, Сенегал (Dakar, Senegal).

  2007
  Один мільйон гідроциклів
  27 січня в м. Валькур, Квебек (Valcourt, Que?bec), з конвеєра зійшов мільйонний по рахунку гідроцикл від компанії BRP. Ім’я Sea-Doo стало синонімом важливих інновацій, трендового стилю та вражаючих уяву ходових якостей.

  BRP виходить на дороги
  Компанія BRP представляє свій перший «дорожній» транспортний засіб, родстер Can-Am Spyder. Ця триколісна машина, що має два колеси попереду й одне позаду, має чудову стійкість і надійність в керуванні завдяки системі курсової стійкості (VSS), розробленій у співпраці з фірмою Bosch. VSS включає декілька підсистем, а саме: антиблокувальну гальмівну систему, антипробуксовувальну систему й систему контролю стійкості. Родстери Spyder з їх унікальною Y-образною конструкцією найвірніше можна описати як деякий гібрид мотоцикла й спортивного автомобіля з відкидним верхом.

  2008
  З технологією iControl BRP відкриває принципово нову якість їзди на маломірних суднах.
  У вересні з впровадженням технології iControl (системи інтелектуального керування) компанія BRP здійснила корінний переворот у галузі, змінивши саму природу ходіння на маломірних судах:

  • iBRTM (система інтелектуального керування гальмуванням і реверсом): перша у світі гальмівна система на воді;
  • iS (система інтелектуальної підвіски): забезпечує хід корпусу незалежно від положення сидіння, штурвалу й упорів для ніг, у повному діапазоні 15 см.; iTC (система інтелектуального керування дроселем): забезпечує простоту й точність керування у будь-якій ситуації на воді;
  • Корпус S3: реданний корпус, завдяки якому гідроцикл плине по воді, неначе приклеєний.

  2009
  BRP починає випуск родстерів Can-Am Spyder RT
  У вересні компанія BRP представляє нову модель родстерів, Can-Am Spyder RT, що пропонується з цілою низкою прогулянкових функцій, включаючи причіп для перевезення багажу місткістю 622 літра, що поставляється за додатковим замовленням, а також пасажирське сидіння класу «Ультракомфорт», електронну систему круїз-контролю, динамічну систему рульового керування з підсилювачем, регульовану задню підвіску, електроповід регулювання вітрового скла, аудіо систему преміум-класу з роз’ємом для підключення пристроїв типу iPod, пасажирські ручки з підігрівом та систему безпеки з цифровим кодуванням.

  2010
  Гідроцикли Sea–Doo відзначені титулом «Найбільш вигідна покупка»
  Журнал «Дайджест споживача» (Consumers Digest) присудив титул «Найбільш вигідна покупка» чотирьом моделям гідроциклів Sea-Doo: Sea-Doo RXT iS 260, RXT-X 260, GTI SE 130 та GTI SE 155 2010 р. в.

  BRP поповнює сегмент позашляхових транспортних засобів мотовсюдиходами Can-Am Commander
  Компанія BRP привносить ДНК Can-Am на ринок мотовсюдиходів, представляючи модельний ряд Can-Am Commander 2011 р., що включає п’ять моделей з двома варіантами комплектації двигунів на вибір і в повному обсязі втілює ключові складові бренду Can-Am, а саме: ультрасучасний дизайн та конструкторські рішення, важливі інновації й особливий упор на зручність, максимальну ціннісну значущість і споживчі якості.

  2011
  Мотовсюдихід Can-Am Commander від BRP був відзначений нагородою як «Кращий із кращих»

  Компанія BRP отримує довгоочікувану нагороду «Кращий із кращих» 2011 р. в категорії мотовсюдиходів від журналу «Поля й річки» (Field & Stream) за свій мотовсюдихід Can-Am Commander 1000.

  Бушелл творить історію за кермом гідроцикла Sea-Doo з корпусом T3 від BRP

  В жовтні гонщик Джеи?мс Бушелл (James Bushell) за кермом гідроцикла Sea-Doo від BRP завоював два чемпіонські титули в фіналі кубку світу Міжнародної асоціації аквабайка (IJSBA), найбільш престижного змагання з перегонів на гідроциклах, отримавши перемогу в класах Pro Open (відкрита першість серед професіоналів) та Pro GP (гран-прі серед професіоналів).

  2012
  Авіадвигун ROTAX 912 iS отримав сертифікат відповідності стандартам ASTM
  Авіадвигуни Rotax 912 iS від BRP сертифіковані на відповідність вимогам стандарту F2339-06 Американського товариства спеціалістів з випробувань і матеріалів (ASTM), що пред’являються до розробок та виготовлення поршневих двигунів з іскровим запалюванням для легких пасажирських літаків.

  2013
  BRP відзначає 30-річчя виготовлення двигунів Rotax світовою прем’єрою
  BRP святкує 30 років з початку виготовлення двигунів Rotax для картів, у зв’язку з чим фінал та урочиста церемонія завершення 14-го за рахунком змагання Rotax MAX Challenge вперше в історії відбувається в Північній Америці.

  Компанія BRP випускає свій тримільйонний снігоход
  Компанія BRP випускає свій тримільйонний снігоход, до того ж день в день, рівно через 40 років після випуску першого мільйонного зразка.
30 серпня на своїх виробничих підприємствах у місті Валькурт, Квебек (Valcourt, Que?bec), компанія BRP виготовила свій тримільйонний снігоход Ski-Doo, модель 2014 року Ski-Doo Summit X E-TEC 800R. Це відбулося через 54 роки після першої появи в світі снігоходу Ski-Doo в 1959 р.

  2014
  Гідроцикл Sea-Doo Spark завойовує шосту за шість років Нагороду від Американської національної асоціації суднобудівників  (NMMA)
Судді в конкурсі на присудження Нагороди за інновації від NMMA відзначили, що гідроцикл Sea-Doo Spark дозволяє розширити аудиторію початківців – аматорів їзди на маломірних суднах, даючи їм можливість насолоджуватися усіма принадами водного відпочинку на судні з наполовину меншою вагою, яке пропонується практично за півціни.
 President BRP, Joze Boisjoli, 2012.
детально

Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.