• Офісне крісло TESLA Model S
  ціна: 1290 USD 
 • Офісне крісло TESLA Model X
  ціна: 1390 USD 
 • Диван Ford Mustang Shelby GT350 1965
  ціна: 59900 UAH 
 • Офісне крісло Ferrari 488
  ціна: 1430 USD 
 • коврики Weathertech Nissan Leaf
  ціна: 6200 UAH 
 • Офісне крісло Ferrari FF 6.3 AMT
  ціна: 2400 USD 
 • Офісне крісло TESLA Model X
  ціна: 1350 USD 
 • Офісне крісло Ferrari F12 Berlinetta
  ціна: 2300 USD 
 • Навігаційний блок NT3025 TOYOTA TOUCH 2
  ціна: 490 USD 
 • Офісне крісло Mercedes S-class AMG
  ціна: 1750 USD 

Автовикуп: (067) 377 67 76

Категорії
Показати всі моделі і бренди

коврики Weathertech Nissan Leaf

Ціна: 6200 UAH
​  Килимки салону Nissan LEAF 2018 - WeatherTech FloorLiner ™ - сірі, чорні. Опис:  Килимки в салон гумові з бортом, сірі та чорні  к-ти для Nissan LEAF- в салон WeatherTech FloorLiner.

  Килимки в салон автомобіля Weather Tech це ідеальне рішення для будь-якого автомобіля, всі вигини, поглиблення і нерівності килимків максимально точно повторюють особливості вигинів, заглиблень і нерівностей підлоги Вашого авто. ​  Матеріал, використаний для виготовлення килимків Weather Tech найвищої якості, має таку якість як небачена зносостійкість, пристосовані до змін температури (не «дубіє" на холоді і не деформуються в спеку, в будь-яких кліматичних умовах не змінить свої властивості).

  Термін служби практично необмежений. В авто з встановленими килимками Weather Tech ніколи не знадобиться купувати ще який-небудь комплект килимів. Вплинути на властивості Weather Tech можуть лише жорсткі абразивні умови і хімічні забруднення, такі як пролита бензин, відбілювач і т.п.

  Килимки в салон автомобіля FloorLiner ™ DigitalFit® від Weather Tech вершина творіння розробників компанії MacNeil. Вони особливі. Продукт Weather Tech FloorLiner ™, навіть і не килимки в салон, це щось зовсім іншого рівня, це КИЛИМИ в салон ... немає - це досконале покриття підлоги автомобіля. Вражає функціональність даного виробу - захищає всі частини килимового покриття авто (всюди, де тільки можна торкнутися ногою перебуваючи в автомобілі, закрито), за рахунок точного прилягання покриття по всій площині, потрапляння під нього дрібного сміття виключено. Така точність досягнута за допомогою високотехнологічних лазерних вимірювань внутрішніх поверхонь автомобілів. Рідина і бруд, яка неминуче потрапляє в авто на взутті та одязі, рівномірно переміщається в нижню частину Weather Tech FloorLiner ™ по спеціальних каналах, під час їзди рух рідини обмежена.

  Дизайн Weather Tech FloorLiner ™. Органічно вписуються в салон сучасного авто. Логотип WeatherTech в лівій частині водійського килима, і правої частини пасажирського, виглядає акуратно, не ріже око. Встановлені килими WeatherTech сприймаються як щось природне й обов'язкове в салоні автомобіля. Невід'ємна деталь інтер'єру авто.

  WeatherTech FloorLiner ™ - досконале покриття підлоги автомобіля.
  Виробник: WeatherTech.   Ціна: 6100 грн.  
  Ціна вказана за комплект передніх і задніх килимків.
Пошук
Допомога в продажі
Вашого автомобіля
Без оплати за стоянку!
Це можливо у нас.
Швидко, якісно, надійно.